Paskelbta: 2010.06.08 | Paskelbė: Lukas Šidlauskas


(Ryan Fanshaw nuotrauka)

Neseniai rašiau įrašą apie prekių pirkimą internetu, tai buvo labai trumpas įrašas, kuriame apibendrinau svarbiausius dalykus, kuriuos reikėtų žinoti prieš ką nors perkant internetu. Dabar pasistengsiu detaliai atpasakoti prekių pirkimą ir pardavimą eBay svetainėje. Nemažai žmonių jau yra susidurę su prekių pirkimu eBay svetainėje, tačiau tų, kurie jas pardavinėja yra kur kas mažiau, todėl nusprendžiau visomis savo žiniomis apie eBay pasidalinti su jumis. Taigi, šiame įraše ir kalbėsiu apie PayPal, eBay, prekių pirkimą ir pardavimą eBay svetainėje.

PayPal. Kas tai? Tai populiariausia internetinių mokėjimų sistema pasaulyje. Ji reikalinga norint naudotis visomis eBay paslaugomis, tad jums būtina turėti užregistruotą vartotoją PayPal sistemoje, nes visi pavedimai vyksta būtent per šią sistemą. Norėdami užsiregistruoti ir naudotis PayPal, jūs turite būti pilnametis ir turėti kreditinę kortelę (ne debetinė), kuri tai pat išduodama tik pilnamečiams. Pervedimas PayPal sistemoje nieko nekainuoja, mokestis yra nustatytas tik už pinigų gavimą, pavyzdžiui, pardavus prekę ir gavus pavedimą į PayPal sąskaitą, tuos pinigus norite pervesti į savo banko sąskaitą. Naudojimasis PayPal nieko nekainuoja.

Registracija PayPal sistemoje nėra sudėtinga. Registruotis galite paspaudę čia. Kad nekiltų papildomų klausimų dėl vieno ar kito laukelio reikšmės, pateikiu jums nuotrauką su laukelių paaiškinimais. Pildydami laukelius nenaudokite lietuviškų raidžių! Jeigu nežinote savo pašto kodo, jį galite rasti čia. Adresą nurodykite teisingai, nes nupirkos prekės bus siunčiamos adresu, kuris nurodytas PayPal sąskaitoje. Kreditinės kortelės numerį, jos galiojimo terminą ir saugos kodą rasite ant pačios kreditinės kortelės.

Užsiregistravus sistemoje iš karto jums siūlau patvirtinti savo kreditinę kortelę, kad ateityje nekiltų jokių problemų perkant ar parduodant prekes. Ją patvirtinti galite pradiniame puslapyje, paspaudę “Get verified”. Patvirtinant kortelę, PayPal nuo jūsų banko sąskaitos simboliškai nurašys porą eurų ir prašys įvesti 4 ženklų kodą, kurį rasite prie išrašo paskirties. Patvirtinus kreditinę kortelę, nurašyti pinigai jums bus grąžinti į jūsų PayPal sąskaitą. Kai visą tai atliksite, jūsų PayPal sąskaita bus pilnai paruošta naudojimui.

eBay. Tai didžiausia kokia tik gali būti internetinių aukcionų ir elektroninės prekybos svetainė. Joje galite rasti ir nusipirkti viską nuo A iki Z, tai pat ir parduoti. eBay yra išskirstyta į keletą šalių, pavyzdžiui, ebay.com – Amerikai, ebay.co.uk – D.Britanijai, ebay.de – Vokietijai ir t.t. Kiekviename jų prekių paieškos rezultatai skirtingi, tai pat skiriasi ir prekių pobūdis. Pats dažniausiai naudojuosi ebay.co.uk, kurioje ir perku ir parduodu įvairias prekes. Kad ieškant prekių nereikėtų klaidžioti po skirtingų šalių eBay svetaines, siūlau jums naudotis tarptautine eBay svetaine, kuri savo paieškos rezultatuose rodys prekes iš visų šalių eBay svetainių, o nustačius savo šalį, paieškos rezultatuose matysite tik tas prekes, kurios yra siunčiamos į jūsų šalį.

Registracija eBay svetainėje taip pat nėra kažkuom labai ypatinga. Jums pakaks užsiregistruoti vienoje iš eBay svetainių ir su tuo pačiu vartotoju galėsite prisijungti į visų šalių eBay svetaines, o užsiregistruoti galite čia. Kad nekiltų klausimų dėl vieno ar kito laukelio reikšmės, pateikiu jums nuotrauką su laukelių paaiškinimais. Pildydami laukelius nenaudokite lietuviškų raidžių!

Prekių pirkimas. Prieš pradedant pirkti prekes eBay svetainėje, turėtumėte žinoti keletą svarbių dalykų. Vienas jų yra PVM ir muito mokestis, kuris yra taikomas perkant prekes ne iš Europos sąjungos. Kada ir kaip jie yra taikomi galite susižinoti ankstesniame mano įraše apie pirkimą internetu. Šių mokesčių galite bandyti išvengti tardamiesi su pardavėju iš kurio perkate prekę, kad prekę siųstų kaip dovaną, bet veikiausiai šių mokesčių jums vistiek neišeis išvengti. Kitas labai svarbus dalykas yra “feedbacks”, t.y. pirkėjų atsiliepimai apie pardavėjus. Taip, kiekvieną kartą nusipirkus ir gavus prekę, jūs galite palikti atsiliepimą apie pardavėją, įvertindami prekę, jos kokybę ir aprašymą. Taigi, pagal pirkėjų atsiliepimus galite atsirinkti pardavėjus, kuriais galite pasitikėti ir iš kurių galite pirkti prekes, o jeigu prekės pardavėjas turi neigiamų atsiliepimų, tai siūlau jums detaliau pasiskaityti, kodėl jis buvo įvertintas neigiamu atsiliepimu.

Tai pat turite žinoti, kad pirkimai yra dviejų rušių – paprastieji “Buy It Now” ir varžytiniai (aukcionai). Daugiausiai yra paprastųjų, kuriais ir naudojuosi dažniausiai. Kodėl? Nes labai mažai vilčių, kad dalyvaujant paklausios prekės varžytinėse, jūs tą prekę nusipirksite pigiau, nei ji kainuoja parduotuvėje. Dėl paprastųjų pirkimų klausimų manau neturėtų kilti, o dėl varžytinių, tai galiu pasakyti tik tiek, kad reikia statyti prieš pasibaigiant aukcionui ir statyti tiek, kiek jūsų nuomone jums nebūtų gaila mokėti už tą prekę. Nusipirkus ar laimėjus prekę jums lieką už ją tik apmokėti. Apmokant už prekę, jūs busite nukreiptas į PayPal prisijungimo puslapį, kur prisijungę ir patvirtinę apmokėjimą jūs apmokėsite už įsigytą prekę. Tuomet jums lieka tik laukti savo prekės.

Prekių pardavimas.

Iš pradžių viskas gali atrodyti gana sudėtinga, kol nepabandai ką nors parduoti eBay sistemoje. Man tai pat kažkada taip atrodė, bet pabandęs supratau, kad tai labai paprasta. Kaip ir su prekių pirkimu, pardavimo būdai yra du – “Buy it Now” ir varžytinės (aukcionai). Pirmąjį pardavimo būdą naudokite tuo atvėju, kai parduodamą prekę norite parduoti už jūsų nustatytą kainą, bet reiktų žinoti, kad prekės, kurios parduodamos varžytinėse yra paklausesnės, susilaukia didesnio žmonių dėmesio. Tačiau parduodant prekes varžytinėse reiktų apsvarstyti riziką, dėl kurios prekę gali tekti tiesiog “atiduoti” pirkėjui už labai mažą ir tikrosios jos vertės neatitinkančią kainą. Žinoma, taip nebus, jeigu jūs esate tikras, kad jūsų parduodama prekė yra tikrai paklausi ir susilauks dėmesio, bet jeigu abejojate dėl to, tuomet dėkite tokią pradinę kainą, už kurią jums nebūtų gaila ją parduoti.

Prekės pardavimas susideda iš 4-ių dalių – prekės pardavimas, apmokėjimo gavimas iš pirkėjo, prekės išsiuntimas ir atsiliepimo gavimas iš pirkėjo. Pirmiausiai pradėkime nuo parduodamos prekės įdėjimo į eBay sistemą. Kad būtų lengviau viską suprasti, bandykite įsivaizduokite, kad šiuo metu aš noriu parduoti mobilųjį telefoną Nokia N900, tad man reikia paruošti skelbimą ir jį patalpinti eBay sistemoje.

Pačioje pradžioje jums reikės įvesti žodžius, kurie tiksliausiai apibūdina jūsų parduodamą prekę. Šiuo atvėju tai bus “Nokia N900″.

Toliau rinkites prekės kategoriją, kuri labiausiai atitiktų jūsų parduodamą prekę. Kadangi šiuo atvėju aš noriu parduoti mobilųjį telefoną, tai renkuosi “Mobile Phones” kategoriją.

Šioje vietoje jūs galite ieškoti informacijos apie jūsų parduodamą prekę ir pridėti ją prie skelbimo. Jeigu radote informacijos apie jūsų parduodamą prekę ir tą informaciją pridėjote prie savo skelbimo, tai jums belieka tik atidžiai peržiūrėti tą informaciją ir ištaisyti pastebėtas klaidas.

Viena svarbiausių skelbimo dalių – prekės aprašymas. Čia jau turėtumėte pasitelkti savo fantazija ir pasistengti prekę aprašyti taip, kad pirkėjai neliktų abejingi dėl jūsų parduodamos prekės. Aprašyme naudokite didelį, paryškintą ir gerai išskaitomą šriftą, aprašymo atskiras dalis išskirkite skirtingomis spalvomis.

Pasirinkite kuriuo būdu jūs norite pardavinėti prekę – “Online Auction” ar “Fixed Price”. Šiuo atvėju aš renkuosi varžytines. Kadangi aš neabejoju, kad mobilusis telefonas Nokia N900 yra paklausus, tai nustatau žemiausią pradinę kainą – 0.99 GBP.

Nustatykite, kaip gausite apmokėjimą (tiesiog įveskite el.pašto adresą, kuriuo užsiregistravote PayPal sistemoje).

Pasirinkite į kurias šalis jūs siųstumėte prekę ir kiek pirkėjams kainuotų prekės siuntimas. Aš asmeniškai prekes siunčiu tik į Europos Sąjungos šalis, o už visų prekių siuntimą prašau fiksuoto mokesčio – 10 GBP (~41 Lt). Tai yra kur kas daugiau, nei man iš tiesų kainuotų mobilaus telefono siuntimas registruotu paštu į ES šalis (siunčiant registruotu paštu man tai kainuotų tik 12-15 Lt), bet tai vienintelis būdas, kaip iš pirkėjo galima išpešti šiek tiek daugiau.

Kai prekė jau parduota, jums tik lieka sulaukti apmokėjimo už prekę iš pirkėjo, išsiųsti prekę sąskaitoje nurodytu adresu ir gauti teigiamą atsiliepimą iš pirkėjo. Sekmės parduodant prekes!

Komentarų (305)

  Audrius
  Parašytas 2010.06.08 (15:25)

  Dėkui, tikrai pravers. :]

  Audrius
  Parašytas 2010.06.08 (15:57)

  Tik dėl to rajono nelabai supratau, jei gyvenu tarkim klaipėdoj tai ir rašys “klaipedos” ir toliau pašto kodą? Ar tiesiog tada rajono vietoj nieko nerašyt, palikt tik miestą klaipeda ir tiek?

  Promo
  Parašytas 2010.06.08 (16:28)

  Rajonas nera butinas, svarbiausia pasto indeksas

  Arturas
  Parašytas 2010.06.10 (19:36)

  O kaip del 15% mokesciu menesio pabaigoj (parduodant daiktus)? Juk esant pardaveju, tenka moketi 15% nuo uzdirbtos sumos

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.06.11 (10:17)

  @Arturas na kai aš į mėnesį parduodu tik keletą prekių, tai tokio mokesčio dar neteko mokėti ir apie jį neesu nieko girdėjęs.

  mixel
  Parašytas 2010.06.13 (19:23)

  tai tarkim as zadu pirktu telefona is ebay. telefonas kainuoja 90svaru + 8 svarai siuntimas i Lietuva, gaunasi 98 svarai. tai cia man tiek ir reikes moketi, neprisides daugiau jokiu ten islaidu (muitu, pvm.)?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.06.14 (01:12)

  @mixel pasižiūrėk iš kokios šalies bus siunčiamas telefonas. Jeigu tai Europos Sąjungos šalis tuomet nereikės.

  Marius
  Parašytas 2010.06.21 (17:52)

  o pavyzdziui kur reikia rasyt adresa tai dekim taip ir rasyt “Sodu gatve 20-43?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.06.22 (23:46)

  @Marius taip, tik užrašo “gatvė” nereikia.

  andrius
  Parašytas 2010.07.21 (18:14)

  ar negalima vokiskam aukcione isstatyti preke per international ebay

  andrius
  Parašytas 2010.07.21 (19:11)

  Postal service – Please specify at least one domestic postal service.
  nesuprantu kas jiems netinka

  andrius
  Parašytas 2010.07.21 (20:12)

  uzstrigau sitoj vietoj gak patarsit

  As a precaution, we have limited the activity on your eBay account until we receive additional verification information from you. We sometimes need to do this to make sure that eBay remains a place where members can buy and sell with confidence.

  To have this restriction lifted, you need to become PayPal Verified* and then link your verified PayPal account to your eBay account. Once you’ve completed this process, you’ll be able to sell on any eBay site worldwide.

  If you’re already PayPal Verified, you just need to link your verified PayPal account to your eBay account. For instructions, please click the link below for the eBay site you’re registered on.

  Australia | Austria| Belgium| Belgium French| Canada| Canada French | France | Germany| Hong Kong| India | Ireland| Italy| Malaysia | Netherlands| New Zealand | Philippines| Poland| Singapore | Spain | Switzerland | Taiwan | United Kingdom| United States| Other

  *If you’re registered on Germany, Austria, or Switzerland, you can complete verification through PostIdent or ID Verify instead of PayPal. Please click the link for the site you registered on for instructions.

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.07.22 (18:47)

  @andrius patvirtink savo PayPal sąskaitą. Kai patvirtinsi, savo eBay nustatymuose nurodyk savo PayPal sąskaitos prisijungimo duomenis.

  andrius
  Parašytas 2010.07.26 (18:02)

  aciu aciu,pagaliau isejo paduot skelbima :)

  andrius
  Parašytas 2010.07.26 (18:03)

  gal zinote kokie mazdaug mokesciai gresia pardavus preke nuo ebay ir paypalo nusiimant

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.07.27 (07:44)

  @andrius apie eBay mokesčius gali paskaityti čia – http://pages.ebay.co.uk/help/sell/seller-fees.html, o apie PayPal mokesčius jų puslapio Help centre.

  Ainas
  Parašytas 2010.07.28 (10:42)

  uztrigau kaip ir andrius:

  As a precaution, we have limited the activity on your eBay account until we receive additional verification information from you. We sometimes need to do this to make sure that eBay remains a place where members can buy and sell with confidence.

  To have this restriction lifted, you need to become PayPal Verified* and then link your verified PayPal account to your eBay account. Once you’ve completed this process, you’ll be able to sell on any eBay site worldwide.

  If you’re already PayPal Verified, you just need to link your verified PayPal account to your eBay account. For instructions, please click the link below for the eBay site you’re registered on.

  Australia | Austria| Belgium| Belgium French| Canada| Canada French | France | Germany| Hong Kong| India | Ireland| Italy| Malaysia | Netherlands| New Zealand | Philippines| Poland| Singapore | Spain | Switzerland | Taiwan | United Kingdom| United States| Other

  *If you’re registered on Germany, Austria, or Switzerland, you can complete verification through PostIdent or ID Verify instead of PayPal. Please click the link for the site you registered on for instructions.

  pay pal patvirtinau viskas Ok o vat su ebay niekaip nesusikalbu vis meta ta pati nors ir padariau automatic payment method gal dar ka praleidau aciu

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.07.28 (14:26)

  PayPal patvirtinai, bet pridėtos kortelės ne. Šiuo metu pats pasiemiau Visa Viruton iš SEB ir su ją kažkodėl dabar turiu labai daug problemų, kurių nebuvo turint MasterCard. Tai neišeina kortelės pridėti, tai pridėjus neišeina niekaip jos patvirtinti, nes pasak PayPal mano bankas atmeta patvirtinimo mokestį, nors susisiekus su SEB, jie tą neigia.

  Raimis
  Parašytas 2010.08.11 (12:00)

  Ar imanoma parduoti gyvenant anglijoje pavizdziui idedi skelbima kad parduodi fotoaparata Tada surandi toki fotika parduotuvej pvz ji nuperka o tu perasai adresa ir ta paduotuve ja nusiuncia? nzn ar aiskiai parasiau bet gal but suprasit ka turejau galvoj

  Alis
  Parašytas 2010.08.19 (21:55)

  Sveiki,
  O rajona tai rasyti kaip pvz.: Karoliniskes ar fabijoniskes? Ar ten pvz. rasyti jei esu Vilniuje: Vilniaus apskritis?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.08.19 (23:39)

  @Alis kadangi pats Vilnius turi atskiros savivaldybės statusą, tai State/Province/Region laukelį gali palikti tiesiog tuščią.

  Alis
  Parašytas 2010.08.24 (21:35)

  Nu va siandien jau laikau savo PAREX virtualiaja visa :) Bet ir susiduriau su problemomis… Zodziu uzsiregistravau Paypal’e, spaudziau get verified, ivedziau reikalingus duomenis ir tipo turejo nuskaiciuoti… Bet pasitikrinau israsus ir ne centas nedingo nors kiek zinau turejo nuskaiciuoti 1.5 euro… Jau mazdaug 4 dienas laukiu :( Cia normalu? Gal blogai parasiau korteles koda? (nedejau tarpu kas 4 skaicius) Gal noretu kiti pasidalinti kiek jiems teko laukti paypal kodo? Gal cia ne as vienas toksai? :)

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.08.25 (13:11)

  @Alis man nepavyko iš pirmo karto patvirtinti Visa Virtuon (tą kartą man ją net užblokavo, nes ją ištryniau iš PayPal sąskaitos ir bandžiau pridėti dar kartą). Antras kartas buvo sėkmingas su naujai pagaminta Visa Virtuon, tą kartą nesusidūriau su jokiomis problemomis. Kortelę prie PayPal sąskaitos pavyko pridėti iš pirmo karto, o patvirtinau tai pat akimirksiu. Bandyk susisiekt su savo banku, nes kai PayPal’o klausiau, kodėl neišėjo aktyvuoti, tai jie man atsakė, kad bankas neleido nurašyti patvirtinimo mokesčio.

  Alis
  Parašytas 2010.08.25 (17:40)

  Blogai… Buvau specialiai antra kart ant tos korteles paspaudes, jog nuskaiciuot vel 1.5 euro… tai dabar tik sena rodo o naujo pakolkas ner…. Na bent jau zinau, jog turetu atsirast ;) aciu uz pagalba.

  Alis
  Parašytas 2010.08.27 (12:22)

  Siandien norejau imesti pinigu i savo paypala, bet stai ka ismete:”PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.” Cia normalu?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.08.28 (23:06)

  O kam juos mesti ten? Atsiskaitinėsi už prekes tuomet PayPal’as nurašys kiek reikės nuo tavo kortelės ir viskas. PayPal’as prasta vieta pinigams laikyti, nes būna kartais, kad tie pinigai dingsta iš ten, o paskui juos susigrąžinti yra labai sunku.

  Alis
  Parašytas 2010.08.29 (13:36)

  Ai tai kuomet perkiesi nors ir saskej nera bapkiu jis is jos tuo pat metu nuskaiciuoja? A tuomet labai gerai :)

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.08.29 (18:22)

  Jeigu PayPal sąskaitoje nėra pakankamai pinigų prekei įsigyti, tai juos nurašo nuo kortelės.

  Alis
  Parašytas 2010.09.01 (19:20)

  Aciu Lukai uz pagalba :)

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.09.01 (20:19)

  Nėra už ką ;)

  Andrius
  Parašytas 2010.09.13 (21:08)

  Laba diena ,
  Pirkdamas per EBAY susidūriau su problema . Kokias tris savaites buvo gerai , atsiskaitinėjau per PAYPAL ( Visa Virtuon kortele ) . Po kiek laiko statant aukcione už preke pasirodo pranešimas
  “Confirm your identity
  Live help- opens in a new window or tab
  To ensure that eBay remains a safe marketplace, we limit the quantity of items that can be bought or sold by a single account at one time. These limits may change over time and are determined by your previous site activity and overall performance.

  Currently, your account has reached the limit for bidding and buying, but you can increase this limit by providing additional verification. Thank you for your understanding.

  Please follow the directions below to continue.
  Don’t worry, we won’t charge your card and we won’t share this information.
  Credit card number ”
  Žodžiu praso kortelės numerio ? Įvedu Visa Virtuon numerį per operą parsisiunčia failas ebayisapi.dll ir toliau nieko … Kažkas pasikabina ir nieko . Kortelę kaip ir pririšau prie ebay , ar kažką netaip padariau , nieko nesuprantu .

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.09.14 (14:35)

  @Andrius ar kortelė tikrai esi patvirtinęs PayPal’e? Ar nepardavinėjai ten prekių? Jeigu pardavinėjai, tai galėjo atsitikti taip, kad nesusimokėjai mokesčių už parduotas prekes, todėl tau “užšaldė” sąskaitą.

  Andrius
  Parašytas 2010.09.17 (20:35)

  Sveiki dar kartą ,
  Kortelė yra patvirtinta Prekių nepardavinėjau . Manau ( beveik įsitikinęs ) kad tai susiję su vartotojo aktyvumo reitingu . Ebay turi kažkokia ten automatinę aktyvumo ir patikimumo įvertinimo kontrolę , ar kažkas panašaus .http://pages.ebay.co.uk/help/sell/limits-on-buyers.html . Jeigu esi naujas narys aišku neturi teigiamų atiliepimų iš pardavėjų . Beto statant už kažką sumuojasi galima pirkimo suma . Ebay sistema automatiškai įvertina tavo galimybes . Norint padidinti statymo galimybes reikia : 1. turėti teigiamų įvertinimų iš pardavėjų , 2. kreditinę kortelę . Man atrodo ji galioja tik iš amerikos bankų , 3. Kažkokia ten tapatybės patvirtinimo registracija . Bet ir ji galioja tik amerikonams . Taigi manau kad mums lieka tik tikėtis tik teigiamų įvertinimų .
  Gal kas gali pasiūlyti kitoki variantą . Bučiau dėkingas .

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.09.18 (08:43)

  Būtent, kiekvienas pardavėjas turi teisę nustatyti, iš kokių vartotojų priimti bid’us, o kuriuos blokuoti. Jeigu tu turi 0 atsiliepimų ir bandai dalyvauti aukcione, tai turėtum kol kas pamiršti tai, nes tau teks bent kelias prekes Buy it Now būdu nusipirkti ir tai iš tų pardavėju, kurie neblokuoja vartotojų su 0 atsiliepimų.

  gaivi
  Parašytas 2010.09.28 (11:29)

  Sveiki. Aš vistiek nesupratau kaip sumokėti mokesčius už parduotas prekes ( su anglų ne kažkas). Gal kas paaiškins lietuviškai

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.09.28 (15:18)

  PayPal’as nurašo pinigus nuo parduotos prekės sumos iš karto, kai pinigai įplaukia iš pirkėjo į jūsų PayPal sąskaitą. eBay mokesčius tai pat nesunku apmokėti, nes jeigu esate skolingas jiems, tai jums nuolatos bus siunčiami pranešimai, kad turite susimokėti eBay’jui.

  Giedre
  Parašytas 2010.10.19 (22:02)

  Sveiki, norejau suzinoti apie mokescius, kuriuos reikia moketi LT (jei reikia), kai esi pardavejas ir parduodi prekes per Ebay tiek i JAV, tiek i ES. Ar kazkokius pajamu mokescius reikia moket kaip fiziniam asmeniui?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.10.19 (22:29)

  @Giedre lietuvai nieko nereikia mokėti, moki eBay’jui ir PayPal’ui.

  Tomas
  Parašytas 2010.10.27 (20:23)

  Turiu klausimelidel pardavimo.
  jai manpervede pinigus zmogus per paypala , ir paypalas praso kad kai issiusiu daigta kad patvirtinciau tai. Kaip tas patvirtinimas vyksta jai siusiu per pasta? Ir kausimelis kodel paypale nematau tu pinigu kur zmogus pervede nors paypalas atsiunte laiska kad yra padaryats pavedimas?
  Pirma karta tuo uzsiimu tai tikiuosi suprasit viska :)

  Giedre
  Parašytas 2010.11.04 (15:47)

  Turiu klausima del prekiu pardavimo per ebay. Aptikau siam puslapy info, kad prekes galima pardavineti ir sukuriant savo parduotuve paciame ebay. Gal galima daugiau info is sios srities? Kaip sukurti ta parduotuve? Ar tokiu budu naudingiau pardavineti nei Buy now metodu?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.11.04 (18:13)

  @Tomas PayPal’as neprašo jokių patvirtinimų išsiunčiant prekes. Galbūt PayPal’as prašo jūsų patvirtinti tapatybę, kad jie įsitikintų, kad kortelė, kuri yra prisegta prie jūsų PayPal sąskaitos, yra tikrai jūsų, o tuo metu, kol jūsų tapatybė nėra patvirtinta, PayPal sąskaita būna laikinai užšaldyta.

  @Giedre šiame įraše jokia informacija apie parduotuvių sukūrimą tikrai nebuvo pateikta, o ir parduotuvių jums kurti tikrai nereikia. Jokio skirtumo kaip jūs pardavinėsite savo prekę, svarbu tik tai, kad turėtumėte pakankamai teigiamų atsiliepimų (feedbacks). Žinoma, varžytinėse jūsų prekė susilauks didesnio susidomėjimo, tačiau įvertinkite ir tai, kad jūsų prekė yra paklausi, nes gali tekti ją parduoti už jūsų netenkinančią kainą. Sėkmės!

  Rokas
  Parašytas 2010.11.07 (12:04)

  Sveiki, tai va, turiu keletą klausimų:
  tarkim, susikuriu PayPal sąskaitą. Turiu Swedbank’o Visa kortelę. Kiek man Swedbank’as nulups už pervedimą į PayPal sąskaitą :)?
  Kiek PayPal’as ar eBay’us nulupa už mokėjimą pirkimo metu?
  Tarkim, perku šį daiktą: http://cgi.ebay.com/2-860-Tiepoint-Solderless-Breadboard-Includes-Jumpwires-/120643116829?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c16e3df1d
  jo buvimo vieta – Kinija, suma gaunasi ~41 Lt. Ar iš manęs kažkokių muitų ar dar ko nenulups? :)

  Ačiū už pagalbą :)

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.11.07 (18:07)

  @Rokas tau nereikia pervedinėti pinigų į PayPal sąskaitą, nes pinigus PayPal automatiškai nurašo nuo tavo banko sąskaitos tuo metu, kai atlieki pirkimą, tačiau tavo kortelė nėra tinkama PayPal’ui, todėl tau nepavyks jos pririšti prie PayPal sąskaitos.

  Daikto, kurį tu nori pirkti, kaina dar nėra paskutinė, nes čia yra varžytinės, o ne Buy It Now. Kad viską geriau suprastam, siūlau tau perskaityti mano įrašą nuo pat pradžios iki galo.

  Rokas
  Parašytas 2010.11.07 (19:27)

  Kodėl nėra tinkama? juk Visa. Visa Electron yra debetinė, o Visa kreditinė, tad tinka :) :P
  Taip, supratau, kai registravausi, kad nereiks pinigų pervedinėti :)
  Taip pat žinau, kad ten aukcionas, aš tik kaip pavyzdį pateikiau :)
  Nesu bukas, tiesiog noriu sužinoti kokius jie mokesčius ima, nes pririšant (patvirtinant) kortelę kažkodėl du kartus nuskaitė…

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.11.08 (16:59)

  @Rokas tai taip ir sakykite, kad turite Visa Classic, o ne Visa :) Taip, ši kortelė yra tinkama PayPal’ui. Du kartus nurašė dėl to, kad du kartus bandėte patvirtinti kortelę, bet tuos pinigus PayPal’as jums po kelių dienų turėtų grąžinti.

  Rokas
  Parašytas 2010.11.08 (18:00)

  Lukai, pabandysiu tiksliau paaiškint :)
  nuskaitė tokias sumas:
  07.11.10 02:24 1.50 EUR
  07.11.10 02:23 1.00 USD

  Už ką čia paėmė du kartus skirtingom valiutom :/ ?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.11.08 (19:12)

  @Rokas 1.50 EUR tai tikrai už patvirtinimą, o dėl 1 USD tai nežinau. Gal kokius naujus mokęčius įvedė?

  bluesmaker
  Parašytas 2010.11.19 (14:53)

  tai seb banko visa virtuon irgi netinkama Pay pal sistemai?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.11.19 (19:56)

  @bluesmaker tinkama.

  Andrius
  Parašytas 2010.11.22 (14:18)

  Sveikas Lukai. Gal patarsi mano atveju? Dar nesu pardavinėjęs Ebay, noriu parduoti fotiką. Siuntinio svoris apie 1.3kg. Turbūt geriausia siūsti per Lietuvos paštą?
  Taip pat minėjai kad pats pardavinėji tik Europoje, tai ar geriau nerizikuoti su worldwide, ar yra koks nors nepatikimų šalių sąrašas?

  Gintare
  Parašytas 2010.11.29 (19:33)

  sveiki,
  norejau paklausti kai parduodi preke ir ja nuperka kaip ir kokiu budu man perveda pinigus?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.11.29 (19:48)

  @Andrius taip, siųsti Lietuvos Paštu yra geriausia ir pigiausia. Galite pardavinėti ir Worldwide, bet prieš pardavinėdami, nustatykite, kad vartotojai be atsiliepimų ir patvirtinto PayPal account’o negalėtų statyti už jūsų parduodamą prekę. Taip apsisaugosite nuo visokių apgavikų.

  @Gintare į jūsų PayPal sąskaitą, o iš PayPal sąskaitos galite persivesti sau į banko sąskaitą.

  Gintare
  Parašytas 2010.11.29 (20:55)

  o kaip susikurti savo ebay shop? ir kaip ikelti foto

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.11.29 (21:02)

  @Gintare http://stores.ebay.co.uk/ dėsi prekę pardavimui ir pamatysi :)

  ss
  Parašytas 2010.11.30 (23:25)

  jei galit, kasnors is patirties patarkit. Esme tokia, esu pirkes is ebay jau ne karta, is Jav ir GB pagrinde, produktus kuriu kaina nuo poros iki virs tukstancio litu, zodziu laimejau darbar viena aukcionuka (preke yra GB)preke kainavo 1780lt, kaip manote, ar man uz ka reikes moketi mokescius musu tevynei Lietuvai, ar kaip i europos sajungos sali siunciant nieko nereiks papildomai moketi, nes pamenu pirkau anksciau laikrodi is jav, tai priskaiciavo ten simtu normaliai, 2 ar 3 simtus, jei ne daugiau, o kiek esu pirkes is GB(anglijos zodziu) tai mokesciu niekad neteko moket. aciu uz atsakyma.

  Paulius
  Parašytas 2010.12.01 (09:17)

  Sveiki, gal galetumet patarti kaip pasikelti parduodamu prekiu skaiciu, nes dabar ebay leidzia per menesi isstatyt tik 10 prekiu, is ju tik kelios parsiduoda.
  Dekui

  Benas
  Parašytas 2010.12.08 (19:52)

  Lukai, as idejau parduoti preke ,pirkejas ja nupirko rodo ,jau praejo 4 dienos, o ant tos vietos kur payment received rodo smelio laikrodi. Kame saknys galetu buti? mano paypal akauntas lyg ir tvarkingas, taciau pinigu kaip nematau taip nematau. Kiek laiko tau uztrukdavo visas pinigu pervedimas?

  Jolita
  Parašytas 2010.12.15 (09:42)

  prašyčiau paaiškinti, kodėl registruojantis ebay paprašė kredit. kortelės duomenų. Maniau, kad to reikia tik paypal. o kaip iš tiesų?

  Andrius
  Parašytas 2010.12.27 (14:58)

  Labas
  Norejau paklausti, kai pirkejas sumoka uz parduota preke per Paypal, pinigai eina i banko kortele ar i Paypal sistemos saskaita.

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.12.27 (23:46)

  @Paulius norint tai padaryti, jums reiks mokėti papildomus mokesčius eBay.

  @Jolita tam, kad dauguma pardavėjų reikalauja, kad jų pirkėjai būtų pridėję savo kortelę prie rinkmenos (taip apsisaugoma nuo sukčių).

  @Audrius eina į PayPal sąskaitą, o paskui pinigus galima persivesti sau į banko sąskaitą, tik ši paslauga kainuoja.

  Andrius
  Parašytas 2010.12.28 (13:12)

  Tai jau pastebejau, 2 eurai berods. O ten nebuna bajeriu kad dingsta, ar saskaita uzsaldo?

  Dekui uz atsakymus

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2010.12.28 (22:51)

  @Andrius būna, jeigu visai naujas account’as ir į jį įplaukia nemaži pinigai.

  Tadas
  Parašytas 2011.01.05 (11:22)

  Sveikas Lukai,

  noreciau parduoti akinius nuo saules, manau kad jie geriau parsiduotu JAV, bet UPS man uz siuntima nuplestu virs 100USD gal turi kokiu patarimų dėl siuntimo uz ES ribu?

  Gintare
  Parašytas 2011.01.09 (16:11)

  kur ideti foto kai parduodi preke niekur nerandu

  Gintare
  Parašytas 2011.01.09 (16:45)

  viska uzpildziau noredama parduoti preke bet man niekur nebuvo kad buut galima pasirinkti sali i kuria tik siunciu. nedave international postage

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.01.09 (17:19)

  @Gintare mano shipping nustatymai parduodant prekes yra tokie: http://dl.dropbox.com/u/3908508/nustatymai.jpg

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.01.09 (17:21)

  @Tadas tau nėra būtina prekes siųsti su kurjeriu, nes jas gali siųsti paštu. Kainas gali apžvelgti štai čia – http://www.post.lt/lt/?id=180

  Gintare
  Parašytas 2011.01.09 (17:30)

  as as surpantu bet man isvis nera neduoda pasirinkti salies jokios i kuria noriu siusti. as noriu ebay.co.uk ir kad siustu tik uk . ir kaip istrinti skelbima vienas yra blogas kitas geras ir niekur nerandu kur istirnti

  RG
  Parašytas 2011.01.11 (02:08)

  Noriu paklausti ar yra nustatyri kokie mokesciai kuriuos reikia susimoketi ebay tuo atveju jei neparduodama preke tiek “Buy it Now” tiek aukciono budais.
  Aciu

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.01.11 (12:46)

  Jeigu sėkmingai neparduodi prekės, tai tau nereikės mokėti jokių mokesčių.

  Gintaras
  Parašytas 2011.01.11 (23:13)

  Sveikas. Susidūriau su šia problema, nelabai suvokiu ko jis iš manęs nori, pasirenku European union, ir tada leidžia pasirinkt tam tikras siuntimo firmas, bet kad ir kokią pasirinkčiau rezultatas toks pats. gal žinai kame čia reikalas? bandau parduod per ebay.co.uk. Postal service – Please specify at least one domestic postal service.

  Gintare
  Parašytas 2011.01.12 (17:38)

  kaip istrinti skelbima is sell?

  Renata
  Parašytas 2011.01.17 (16:56)

  kaip gerai, kad radau Tave, Lukai. Parduok man e-bay Janome MB-4.Kas lieka-tavo.Parasyk man el.pastu, susikalbetume.Aciu.

  oreiwe
  Parašytas 2011.01.27 (09:04)

  Sveiki, gal galetumet patarti kaip pasikelti parduodamu prekiu skaiciu, nes dabar ebay leidzia per menesi isstatyt tik 10 prekiu, is tu desimt visos parsiduoda… Bet daugiau ideti neleidzia
  Dekui

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.01.29 (17:04)

  @oreiwe komentaruose jau esu atsakęs į šį klausimą. Norint tai padaryti, jums reikės papildomai mokėti už tai.

  oreiwe
  Parašytas 2011.02.01 (10:47)

  Laba diena… o kaip tai padaryti. nes niekur nerandu.gal galite paaiskinti,kaip sumoketi tuos papildomus ir kur eiti tame puslapyje kad jie susimoketu.

  Mažvydas
  Parašytas 2011.02.01 (22:00)

  Labas, o ebay galiu pardavinėti iš karto ten užsiregistravęs (turint 0 feedback)? Ir ar pirkėjai nebijo pirkt prekių iš dar “žalių” prekiautojų?:) Ačiū

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.02.02 (11:54)

  @oreiwe rodos reikia atsidaryti shop’ą. Pats paprasčiausias shop’o planas kainuoja 14.99 GBP. Tai gali padaryti eidamas Account > Marketing Tools > Open A Shop Now.

  @Mažvydas niekas iš tavęs tikrai nenorės pirkti, kai turėsi 0 feedback. Būsi labiau panašus ne į “žalią”, bet į sukčių.

  Mažvydas
  Parašytas 2011.02.02 (14:31)

  Na aišku. Reikia pirmiau pradėt pirkt iš ebay. Kaip suprantu pardavėjas pirkėjui taip pat gali duoti feedback’ą? Ačiū už info, dabar viskas jau aiškiau.

  Inga
  Parašytas 2011.02.11 (19:42)

  Prašau pagalbos. Atsidariau sąskaitą per PayPal, bet tą kur galima tik pirkti internetu. Dabar norėčiau parduoti per ebay striukę, tačiau nežinau ar galima tuo pačiu elektroninio pašto adresu atsidaryti naują PayPal sąskaitą (premier).

  Andrius
  Parašytas 2011.02.12 (19:21)

  Sveiki,
  Norėjau paklausti:
  Jei aš įsigijau preke is US, kurios vertė su siuntimu 200 lt.
  Tai PVM reikia moketi nuo visos sumos, ar tik nuo 130lt, atmetus tuos 70lt. Ir ar PVM mokamas nuo visos sumos, įskaitant siuntimą, ar tik pačios prekės kainos?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.02.12 (19:40)

  @Mažvydas taip, gali.

  @Inga jums tikrai nereikia atsidarinėti jokios naujos PayPal sąskaitos, tam kad kažką galėtumėte parduotuoti. Tai galite padaryti ir su dabar savo turima (Personal) sąskaita.

  @Andrius nuo visos sumos kartu su siuntimu.

  Andrius
  Parašytas 2011.02.14 (10:42)

  Man preke is US atsiunte pazymeta kaip dovana(tarkim batai) kurios verte 35US doleriai, tai yra as netureciau moketi mokesciu(PVM). Bet is pasto gavau pranesima, kad sulaikyta truksta duomenu ir as turiu jiems siusti dokumenta su prekiu pavadinimais, prekiu kodais, item, siuntimo islaidos ir .t.t.
  Taigi noriu paklausti, o jeigu as is tikruju gaunu siuntini dovanu ir tvirtinsiu kad cia yra dovana, o ne pirkta per interneta, kaip muitine ar pastas pas save mato, kad tai gali buti ne dovana, o pirkta Ebay ar kitur?
  O be to jie praso atsiusti duomenys el. pastu, bet as gi tuos duomenys kokius nori galiu surasyti?

  Andrius

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.02.15 (00:33)

  @Andrius jeigu pardavėjas prie siuntinio nepaliko kokios nors sąskaitos faktūros, tai manau gali drąsiai tvirtinti, kad tai yra dovana.

  Lilija
  Parašytas 2011.02.17 (14:06)

  turiu klausimeli : bandau parduoti preke per ebay.com viska kaip ir teisingai padariau pagal tavo duota cia instrukcija, bet kazkodel nematau savo prekiu ebay.com kataloge. siaip mano accounte raso kad turiu 1 aktyvuota pardavima (active selling ), bet tada kodel nerandu savo parduodamos prekes? gal dar kazka reiktu patvirtinti?

  Inga
  Parašytas 2011.03.01 (13:19)

  Labai dėkoju Lukai už atsakymus.Turiu dar vieną klausimą. Pažįstamas naršydamas Ebay paspaudė Bay now, bet nesumokėjo per PayPal, nes tą pačią prekę rado pigiau.Dabar jam į paštą atėjo laiškas, kad jis būtinai turi sumokėti, nes ateityje nieko daugiau negalės pirkti, bus apribotos teisės.Gal ką nors žinai apie tai?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.03.01 (15:35)

  @Lilija nerandi todėl, kad dar reikia palaukti, kol eBay patvirtins tavo pardavimą.

  @Inga tokie dalykai eBay netoleruojami, o jeigu jau netyčia paspaudė, tai reikia pranešti apie tai pardavėjui ir paprašyti jo, kad atšauktų pirkimą.

  Inga
  Parašytas 2011.03.01 (17:29)

  Ačiū, Lukai už tokį greitą atsakymą. Nesitikėjau, kad taip greitai atsakysi.

  audrius
  Parašytas 2011.03.12 (11:25)

  sveikas, lukai. noreciau pardavineti per ebay automobiliu bedazyminio lyginimo irankius, bet nelabai gaudausi sitoje sistemoje. gal galetum padeti pardavineti uz tam tikra mokesti. kortele turiu.dekui uz atsakyma

  Minde
  Parašytas 2011.03.17 (13:27)

  superinis

  dana
  Parašytas 2011.03.23 (22:22)

  Sveikas ,Lukai.turiu klausima noriu parduoti stambu daikta kurio svoris yra 200kg,tai nezinau per kokia siuntu tarnyba siust ar man pasiulys ebay,ir kiek gali kainuoti,

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.03.23 (22:58)

  @dana klystate, jei manote, kad eBay yra kokia tai e-parduotuvė, kuri diktuoja visas pardavimo sąlygas pirkėjams. Tai elektroninių aukcionų ir elektrononinės prekybos svetainė, kurioje pardavėjai/parduotuvės parduoda savo prekes, o pirkėjai jas perka. Pardavėjais eBay sistemoje galime būti kiekvienas iš mūsų. Tarkites su pardavėju individualiai dėl pardavimo sąlygų, parsiuntimo ir išlaidų.

  grazina
  Parašytas 2011.03.26 (21:19)

  dalyvavau vokiskame ebay prekes aukcione ,bet ta preke nera siunciama i lietuva o tik i vokietija , ir man iskarto ismete uzrasa kad negalimas pirkimas ,bet as parasiau pardavejui laiska kad jo preke noriu siustis i vokietija ,ir gavau atsakyma kad tai kainuos 6.90 euro, o taves noriu paklaust ar negaliu pasikoreguoti savo nurodyto adreso ir prideti dar ir vokiska ,ar kiekviena karta perkant turesiu asmeniskai bendrauti su pardaveju

  zakass
  Parašytas 2011.03.26 (22:07)

  Is ES nares (pvz UK) noriu pirkti preke (prekes kaina 120svaru) kurios svoriss butu virs 60kg. K ir plius kiek man tie kg galtu kainuot?

  zakass
  Parašytas 2011.03.26 (22:11)

  Is ES nares (pvz UK) noriu pirkti preke (prekes kaina 120svaru) kurios svoriss butu virs 60kg. Kadangi sunkus daigtas, kiek man galetu kainuot tokio svorio daigto atsiuntimas?

  mantas
  Parašytas 2011.04.08 (23:17)

  sveikas iskilo klausimas pasirinkes ebay paieskoje kad siuntinetu i eoropean union bet kai bandau biddint ir confirmint raso kad negaliu nes pardavejes nesiuncia i lietuva prekiu ka daryt?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.04.10 (11:43)

  @grazina Taip, be jokios abejonės galite pridėti ir daugiau adresų, nes jūsų namų adresas yra paimamas iš jūsų PayPal vartotojo, o PayPal leidžia jums pridėti daugiau adresų. Tai galite padaryti prisijungę prie PayPal ir eidami į Profile > Add/Edit Street Address. Pridėjus naują adresą, nustatykite juos kaip savo dabartinius namus – “Make Home”.

  @zakass turite tartis su pardavėju individualiai dėl tokios prekės atsiuntimo ir siuntimo išlaidų.

  @mantas turite tartis su pardavėju individualiai dėl prekės atsiuntimo į Lietuvą. Yra pardavėju, kurie siunčia ne į visas Europos Sąjungos šalis.

  saimonas
  Parašytas 2011.04.12 (20:55)

  turiu konkretu klausima, noriu parduoti ne viena preke per ebay, tokiam reikalui registruotis prie paipalo ar tinka visa virtuon kortele ar butinai tik tarkim visa kreditine?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.04.12 (21:36)

  @saimonas tinka ir Visa Virtuon. Reiktų šiek tiek pataisyti informaciją ir atnaujinti šį įrašą, bet niekaip tam neprisiruošiu :)

  Deividas N.
  Parašytas 2011.04.14 (18:07)

  Sveikas Lukai,

  Noriu padėkoti už gan daug naudingos informacijos kurios ieškojau apie ebay ;) Ir noriu paklausti labai knieti sužinoti plačiau… Pavyzdžiui aš įdedu skelbimą į ebay ir bandau parduoti kokią nors prekę, atsiranda pirkėjas jis padaro pavedimą i paypal mano sąskaitą. Aš išsiunčiu prekę ir per kiek laiko maždaug aš galiu nussimti, persivesti pvz i visa virtuon pinigus iš paypal? :)

  Ir dar būtų įdomu sužinoti ar tau yra pasitaikę jog siunčiant prekę per lietuvos paštą, ta prekė nepasiektų kliento??? :) Būtų šaunu jog papasakotum išsamiau ką darai nuo to momento kai pirkėjas laimi tavo paskelbtą aukcijona arba nuperka bay now būdu :) kaip ten viskas su išsiuntimu, pinigais, ir t.t :) Iš anksto dėkoku už tavo sugaištą laiką atsakant i komentarus ;)

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.04.14 (22:07)

  Pinigus pervesti iš PayPal’o į savo sąskaitą gali tą pačią minutę, kai gauni pinigus. Pinigus į savo sąskaitą iš PayPal gausi per 3-4 darbo dienas, po operacijos atlikimo.

  Nu man taip nėra buvę, o jei taip ir nutiktų, tai čia jau pašto problema, nes tokius siuntinius visada siunčiu registruotu paštu, tai jie niekaip negali kažkur prapulti, o jei prapultų, tai paštas privalėtų kompensuoti tą prarastą siuntinį. Pardavęs prekę lauki pinigų iš pardavėjo, kai jų sulauki, prie PayPal sąskaitos išrašo rasi siuntinio gavėjo adresą, kuriuo ir turėsi išsiųsti parduotą prekę. Prekę siunti registruotu paštu, iš pašto gauni tracking number, kuriuo gali sekti to siuntinio kelionę ir matyti, kada siuntinys pasiekia pirkėją. Sulauki iš pirkėjo feedback (atsiliepimo), tuomet jam taip pat palieki feedback’ą. Nepamiršk ir to, kad jeigu sėkmingai pardavei prekę, mėnesio gale turėsi sumokėti eBay’jui mokesčius. Kokie jie, gali susirasti anksčiau parašytuose komentaruose. Jeigu sukčiausi, neišsiųsi prekės, nemokėsi mokesčių, likimas bus labai liūdnas :)

  Deividas N.
  Parašytas 2011.04.15 (12:05)

  Na dabar man viskas aisku iki galo ;) Dekui uz atsakyma ;) Sukciauti neplanuoju :D

  Mpty
  Parašytas 2011.05.06 (12:58)

  labas!! padek prasau..
  as nenoriu shippint i JAV, kur tu radai ta pasirinkima, kad tik Europos Sajunga? niekur neranduuu. ahhh!

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.05.07 (23:14)

  @Mpty kokiu eBay naudojates .com ar .co.uk? Jeigu .com, tai gali būti, kad jums neleidžia kitaip pasirinkti, todėl siūlau naudokitis .co.uk. Pateikiu jums pavyzdį, kaip maždaug turėtų atrodyti shipping nustatymai – http://tinyurl.com/5rdd9h6

  Mpty
  Parašytas 2011.05.08 (10:10)

  Lukai, padek dar!
  Domestic postage
  P&P cost in this category can’t be more than £4.00.
  Ka tu pavyzdy rodai, tai tau net nera to laukelio su siulomu p&p, kodel man primetA?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.05.08 (10:57)

  @Mpty taip ir neatsakei į klausimą, kuriuo eBay naudojiesi. Parodyk nuotauką ką pats matai, nes nelabai įsivaizduoju kas ten tau nesigauna.

  Mpty
  Parašytas 2011.05.08 (11:37)

  Dah. ta komentara istrink, ismeta ne ta nuotrauka.
  http://www.megaupload.com/?d=UC0WJNQ0
  sita patikrinau, gera!
  Sorr sorry!

  Audrone
  Parašytas 2011.05.28 (14:11)

  Laba diena,
  Noriu paklausti, kaip panaikinti pirkima is ebay, jeigu persigalvojau pirkti ta preke.Uz preke dar nesumokejau, bet ebay atsiunte laiska, kad laukia apmokejimo.
  Aciu

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.06.05 (15:39)

  @Audrone rašykite laišką pardavėjui ir prašykite jo, kad jis atšauktų pardavimą, taip pat laiške nurodykite svarią priežastį, kodėl jis turėtų atšaukti pardavimą, antraip jis gali neatšaukti ir jums jau bet kuriuo atveju teks apmokėti už įsigytą prekę. Jeigu neapmokėsite, jūs busite apskūsta eBay už nederamą elgesį ir būsite nubausta (“išspirta” iš eBay), nes eBay tokio elgesio netoleruoja. Prieš perkant prekes reikia galvoti ar jums reikia tos prekės, o ne nuspaudus “Buy It Now” mygtuką.

  Aurimas
  Parašytas 2011.06.15 (12:12)

  Sveikas.kaip ideti pinigus i paypal saskaita?ar tai mokama paslauga?

  The Rock
  Parašytas 2011.06.30 (12:30)

  Sveikas. Mano draugas pirko plansetini kompa is kazkokio Kinijos e-shopo (nesu tikras ar eBay) ir jam pavyko isvengti muito/PVM mokescio. Tai klausimas – ar cia jam tik nuskilo ar galbut nelabai LT muitininkai ir teziuri i smulkias pakuotes, galbut ir tau yra pavyke ka nors parsisiusti be pvm mokescio? Domiuos, nes zadu imti proca ir ramus is Amerikos ebay, kaip manai ar verta rizikuoti?

  Siaip labai puikus straipsnis, dekui uz info!

  Indrė
  Parašytas 2011.07.12 (10:02)

  laba diena. Pirkau iš ebay pirmą kartą. Pinigus sumokejau, viskas pavyko gerai. Kitą diena gavau iš pardavejo laiška kad prekė turėtų atkeliaut mazdauk po mėnsio. Tai man ir iškilo klausimas ar kai gausiu ta prekę reiks dar kur nors ir ką nors parasyti..? Nes kažkur girdėjau, kad kai gauni preke berods į pay pal reik pranešt, kad pardavejas neapgavo ar kazkas panašaus. Jei taip tai paaiskinkit kur tiksliai ir ka ten reiks parasyt. Ačiū.

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.07.12 (10:27)

  @Indrė apie tai rašiau “Prekių pirkimas” pastraipoje. Susiraskite ją ir dar kartą atidžiai perskaitykite.

  zybenas
  Parašytas 2011.07.12 (22:36)

  sveikas. Norejau paklausti ar i paypala butinai reikia registruotis norint pirkti internetu uzsienyje? ar uztenka ir tos kredintines.aciu

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.07.12 (23:07)

  @zybenas priklausomai nuo to, kokioje internetinėje parduotuvėje pirksite. Perkant iš vienų internetinių parduotuvių užtenka tik nurašyti kortelės numerį, saugos kodą ir kortelės galiojimo laiką, o kiti apmokėjimus priema tik per PayPal. Na šiaip, kad reikia apmokėti per PayPal, tau tik geriau nuo to, nes gali nesibaiminti, kad negausi prekės ir už ją niekas negrąžins pinigų. Trumpai tariant, per PayPal saugiau ;)

  zybenas
  Parašytas 2011.07.13 (22:46)

  aciu uz atsakyma. dar norejau paklausti kokia kreditine kortele labiausiai apsimoka imti ir kuriam banke? man svarbiausia tik siuntimas internetu ir kad nereiketu moketi kas menesi labai daug. dekui.

  mikas
  Parašytas 2011.07.22 (07:09)

  Sveiki turiu toki klausima.
  Esu prisiregistraves ebay bet neturiu paypal saskaitos.Jei as dalyvauciau aukcione ir ji laimeciau ar uz ta preke galetu sumoketi kitas zmogus(siuo atveju draugas)turintis paypal saskaita ir prisiregistraves ebay?

  Viktoras
  Parašytas 2011.07.22 (11:24)

  Šaunuolis, kad švieti mūsų tamsiąją šalį.

  Aš pats susidūriau su Swedbanko chaltūra, kai vienintelis būdas pas juos gauti pinai internetinėje erdvėje veikiančią kortelę yra įsigyti jų kreditinę. Čia ir atsiranda keblumas, kai popieriuje jaunas žmogus uždirbi minimalią algą, o Swedbank kreditkei reikia minimum 850Lt į rankas kad gautum…

  Patarimas: pasirinkite kitą banką, kuris išduotų ne kredito, o normalią pasaulinėje interneto erdvėje veikiančią kortelę.

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.07.22 (19:08)

  @zybenas Swedbank Web arba SEB Visa Virtuon korteles. Tai nėra kreditinės kortelės, tačiau jos yra tinkamos pirkimui internetu.

  @mikas negali.

  @Viktoras nėra būtina kreditinė, kaip jau minėjau yra Swedbank Web ir SEB Visa Virtuon kortelės, kurios nėra kreditinės, tačiau yra tinkamos tam reikalui. Jas gali turėti bet kas,
  turintis 18 metų arba jaunesnis, su tėvų sutikimu, nepriklsusomai nuo pajamų dydžio.

  tina
  Parašytas 2011.07.23 (20:59)

  Komentaruose maciau, kad per menesi parduodant prekes galima ideti 10 daiktu. O kur galima apie tuos apribojimus pasiskaityti? Gal imesite nuoroda? Nes niekaip nepavyksta rasti.

  Ieva
  Parašytas 2011.08.01 (08:40)

  Dėkui už išsamią informaciją. Aš jau keletą mėnesių bandau parduoti savo siuvinėtus paveikslus, tik nesiseka. Gal galima juos kažkaip išreklamuoti? Bandau įsivaizduoti, kiek tėn tų skelbimų yra ir maniškiai garantuotai pasimeta tarp visų.

  Glorija
  Parašytas 2011.08.02 (14:25)

  Sveiki,Lukai,kaip matau,Jus labai kompetentingas,todel prasau pagalbos ir sprendziant mano problema.Jau savaite kankinuosi su Paypal,nebeturiu jegu nei kantrybes…Uzsiregistravau,bet negaliu gauti to 4-zenklio kodo.Paypal problemos aiskiai neivardija,bet manau,ji slypi varduose.Buvau Ebay uzsiregistravus dukros vardu,Visa virtuon kortele-mano vardu,veliau Ebay registre pakeiciau tik varda ir pavarde-irasiau savo,kiti rekvizitai liko,nes jie musu daugmaz bendri.Paypal raso,kad “negali siusti i si emaila”. Ka patartumete daryti sioje situacijoje?Is anksto dekoju.

  Aleksandras
  Parašytas 2011.08.08 (14:02)

  Sveiki, Lukai.
  Noriu pardavineti daiktus ne tik i ES salis, bet ir po visa pasauli. Is kur man suzinoti shipping’u kainas? Arba paciam reikia eiti i Lietuvos Pasta ir rinkti informacija kiek kainuotu nusiusti ten arba ten? Tarkim noriu parduoti Nokia N95 8GB (dezuteje), kaip man suzinoti kiek kainuos siuntimas i USA, Australija ir pns ?
  Is anksto labai aciu.

  Tori
  Parašytas 2011.08.21 (17:32)

  Sveiki, Lukai,

  Ar juridiniai asmenys gali pardavineti per e-bay, ar galima registruotis kaip juridiniam asmeniui? Ar PayPal galima registruotis kaip juridiniui asmeniui? Ar parduodant i EU taikomas LT PVM’as jei pirkejas fizinis asmuo? Ar kainas reikia pateikti su LT PVM’u? Ar mokesciai kuriuos ima e-bay ir PayPal uz parduotas prekes buhalteriskai yra leidziami atskaitymai?

  Is anksto dekoju.

  tukas
  Parašytas 2011.08.22 (16:30)

  Pasiemiau swdbanko web kortele, ir niekaip su ja nemoku naudotis. zodziu reikia uzsireginti paypale, o kaip man matyti kiek as toje web korteleje lesu turiu? ar ji tiesiogiai surista su debetine kortele yra? padek siuo klausimu
  ACIU.

  rimukxas
  Parašytas 2011.08.30 (22:26)

  saunuolis Lukai, dekoju uz pateiktus paaiskinimus

  JY-KO-X
  Parašytas 2011.09.01 (12:46)

  Sveikas Lukai pirma kart lankausi tavo sveteineje, o i ja uzklydau ieskodamas patarimu :D
  1.Sukuriau menu knyga ir noriu ja parduti kaip Elektronine knyga tik beda ta jog net nezinau kokiu formatu geriausia ja parduoti PDF ar kokiu kitu kad butu pritaikyta graziu piesiniu ir puslapio dizaino perziuroms?
  2. Kita problema nezinau tinkamu internetiniu parduotuviu kur butu galima ja parduoti nors ieskau ilgai, bet visur tik apie Ebay raso.
  3. Ir va kita problema kaip butu galima parduoti E-knyga per ebay, nes elektronines knygos nereikia siusti iprastu pastu ir ja galima pardavineti tukstantciais vienetu. Maciau ebey parduotuveje yra pardavinejamos E- knygos bet butu saunu suzinoti kaip jas ten ikelti:)
  is anksto Lukai dekui :)
  P.S Tei ka patarsi skolingas neliksiu .

  Arturas
  Parašytas 2011.09.18 (22:16)

  Sveiki. Kaip nustatyti paieska, kad rodytu tik tas prekes, kurias siuncia i Lietuva? (labai jau daug prekiautoju, kurie tik US pardavineja)
  Aciu.

  Tadas
  Parašytas 2011.09.18 (22:53)

  Sveiki Lukai,
  labai ieškojau nete tokių paaiškinimų apie naudojimąsi ebay. noriu pradėt prekiauti ebay, tačiau kyla neaiškumų dėl kortelių. ar registruojantis paypal sistemoje galima nurodyti kito žmogaus kreditinę kortelę tačiau registruoti savo vardą ir pavardę ? ar teisingai supratau, jog be kreditinės sąskaitos reikia turėti dar viena sąskaitą banke pvz debetinę, į kurią pervesčiau savo pinigus iš paypalo tiesa ?

  Viktorija
  Parašytas 2011.09.23 (10:39)

  laba diena norejau paklausti , as per ebay nusipirkau batus aukcione, sumokejau pinigus o pasirodo i lietuva nesiuncia tos prekes , ar imanoma atgauti pinigus ?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.09.23 (14:11)

  @Viktorija tokiu atvėju pardavėjas pats turėjo juos grąžinti, o jeigu dar negrąžino, tai susisiekite su juo kuo skubiau (nepraėjus 45d. nuo pirkimo).

  Giedre
  Parašytas 2011.09.26 (09:17)

  Labai apsidziaugiau, radus si psl, aciu Lukai. Noriu parduoti kai ka ebay, nenoriu apsiriboti ES salims, noriu, kad butu prieinama ir USA. Paskaiciau, apie tavo pristatymo mokesti (kad siekia 12-15lt) ir nesuprantu kokiu budu galima taip pigiai nusiust, ziuriu pagal http://www.post.lt/lt/?id=1615 tarptautinio greitojo pasto tarifus ir jau galvoju, kad gal neapsimoka ir siust, mes i JAV be 200lt nenusiusi…

  Mantas
  Parašytas 2011.09.28 (19:52)

  Sveikas.
  Jei noriu pirkti striuke uz 300 LT is kiniskos parduotuves kuri nezinau ar yra patikima..
  Bet ji priima atsiskaityma paypalu savo puslapyje.
  Tai jei neatsiustu prekes man grazintu pinigus?
  Ar su kiniskomis parduotuvemis gali kilti problemu?

  Tomas
  Parašytas 2011.10.02 (19:19)

  Sveikas , turiu problema del pardavimo per ebay.co.uk.
  Bandau pradeti prekyba ,sukuriau accounta , bandau deti skelbima ( item kaina 3500 svaru), bet ebejus raso , kad mano limitas prekei yra 350 svaru ir kad ji galeciau padidinti turiu parduoti prekiu ir susilaukti teigiamu feedbacku. Beda tame , kad mano siulomos prekes nera pigios , kaina prasideda nuo 3000 svaru . Kaip man elgtis , kad ebajus padidintu limita ? Gal nupirtk accounta ? prasau patarimo kaip man isspresti sia problema . P.s skolingas tikrai neliksiu.

  Daumantas
  Parašytas 2011.10.05 (23:29)

  sveiki,

  susiduriau su problema- pries kelias dienas uzsiregistravau ebay ir bandau ji perprast. turiu viena problema – niekaip negaliu pasalint prekes is Cart.

  Kaip tai reikia padaryti?

  Aciu uz atsakyma

  Tadas
  Parašytas 2011.10.07 (00:24)

  Sveiki,
  uzsiregistravau paypale, ir bandziau patvirtinti kortele. kadangi nesėkmingai tai pavyko padaryti, išmeta man štai ką:

  This card has been disabled for entry into the PayPal system. Please add a different card. You may also contact us using this form.

  ar tai reiškia kad jau tos kortelės nepanaudosiu paypale visai ?

  Genute
  Parašytas 2011.10.17 (13:53)

  Sveiki, turiu klausima, kaip pirkti is karto kelias prekes is to paties pardavejo? Nes kai spaudi buy it now, tai iskarto ir apsimoki uz ta viena preke, bet as sutariau su pardaveju, jei pirksiu kelias prekes is jo parduotuves, jis man jas atsius pusdykiui. Tik va beda, nezinau kaip tai padaryti… Ar turi EBAY toki daikta, kaip pirkiniu krepseli?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.10.18 (16:35)

  @Daumantas eBay nėra paprasta elektroninė parduotuvė, todėl čia tokio dalyko kaip krepšelis nėra, o jeigu jau paspaudėte Buy It Now ir dar patvirtinote, kad tikrai perkate prekę spausdamas Commit To Buy, tai būkite malonus, dabar už tą prekę sumokėkite arba tarkites su pardavėju, kad jis atšauktų šį užsakymą, žinoma prieš tai paaiškinant, kodėl jūs nebenorite pirkti tos prekės. Matote, tokie dalykai eBay netoleruojami, o kelis kartus šitaip nusižengus taisyklėms galite būti griežtai baudžiamas. Tokios taisyklės yra dėl aukcionų, kad nebūtų dirbtinai keliamos kainos, o paskui tos prekės nebūtų atsisakoma…

  @Tadas taip, šios kortelės jau nebepanaudosite. Kreipkitės į banką ir prašykite, kad pagamintų naują.

  @Genute nupirkite tas prekes iš pardavėjo, tačiau paspaudę Buy It Now ir Commit To Buy neskubėkite iš karto už jas apmokėti. Palaukite, kol pardavėjas pakeis siuntimo išlaidas (pagal susitarimą) jūsų užsakyme, o tuomet vienu kartu už visas tas prekes apmokėkite.

  Tadas
  Parašytas 2011.10.18 (19:27)

  sveikas Lukai,

  šį kart noriu paklaust ar nebūtų pigiau apmokėjimą gauti tiesiogiai į savo banką be paypalo ? ar tai nebūtų apskritai pigiau ?

  iš anksto dėkoju

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.10.18 (19:43)

  @Tadas tai kad tokiu būdu vargu ar kas sutiktų atsiskaitinėti, nes tai nėra taip saugu, kaip atsiskaitinėti su PayPal. Atsiskaitant per PayPal gali būti 100% garantuotas, kad neprarasi pinigų ar kas nors neišdurs tavęs.

  P.S. tai nėra taip pigu, kaip gali pasirodyti iš pradžių, nes kiek žinau, tai tarptautiniai mokėjimai kainuoja nepigiai ir užtrunka nemažai laiko, kai su PayPal pinigus gauni akimirksniu.

  Aurelijus
  Parašytas 2011.10.19 (20:27)

  Sveikas Lukai,

  uzsiregistravau Ebay ir negaliu det daugiau kaip 10 prekiu arba 350 svaru per menesi, o reiktu zymiai daugiau.Kaip isspresti sita problema? ar tai priklauso nuo laiko? parduoto kiekio? ar teigiamu feedbacku? Dekingas

  Tadas
  Parašytas 2011.10.20 (23:32)

  Sveikas,

  bandžiau dėt prekę, aišku neįdėjau nes ji kainuoja daugiau nei nurodytame limite svarais, po to man nurodė jog dėl to turiu atlikt keletą veiksmų siekiant kažkaip ar pakelt limitą ar ka ten, žodžiu nukreipė vėl į paypal. tai dabar tam paypale norėjau pasilet limitus tuos ir pagal tam tikras nuorodas prašo visokiausių duomenų kuriuos turiu nusiųst paypalui t.y. vairuotojo pažymėjimo kopija, paso ir asmens tapatybės koretlės credito kortelės arba bankos sąsk kažkokių ataskaitų, ataskaitos už komunalines, bei gyvenamosios vietos pažymėjimo…. kam to reikia ir ar esi susidūręs su tuo ???ir ar duos jie man didesnį limitą po krūvos pažymų ????

  Tadas
  Parašytas 2011.10.21 (09:41)

  manęs prašo kad persiregistruočiau ant kita šalimi :

  The country that your PayPal account is registered under is not supported by PayPal’s bank confirmation process. You can log in with a different account or create a new one registered in one of the following countries: Australia, Austria, Belgium, Canada, China, France, Germany, Hong Kong, India, Indonesia, Ireland, Italy, Japan, Netherlands, Philippines, Poland, Singapore, South Korea, Spain, Switzerland, Taiwan, Thailand, United Kingdom and United States.

  Kodėl čia taip yra ??

  Aurelijus
  Parašytas 2011.10.21 (15:39)

  Tadai, o kur cia praso taip? kurioje vietoje rast? kur siust? jeigu tik to uztenka, kad padidintu limita, tai tik pirmyn.

  Tadas
  Parašytas 2011.10.22 (00:29)

  suklydau, žodžiu čia tik paypale to prašo, jei nori pasikelt ten limitus. kažkaip galima manau ir ebay’juje tą padaryt, bet tada ten reikia sekt nuorodas kai dedi ir jei limitas permažas ten nukreipia, bet va kas man gavosi, gavosi taip kad turiu persiregistruot kita šalim dėl to… čia kaip paskutinį kart rašiau.

  PS atsiprašau už raštiškas klaidas

  Tadas
  Parašytas 2011.11.06 (13:15)

  Sveiki,

  Norėjau paklausti kas galėtų parduoti mano prekę internetu į užsienio šalis? jei kas nors tuo domitės ir užsiemate lauksiu atsakymo ir tolimesnio dialogo čia pat

  Zigalicious
  Parašytas 2011.11.08 (12:37)

  Hola, norejau klaustelet del pinigu pavedimo is savo saskaitos I Paypal’a. Ar tai vyksta visiskai paprastai bejokiu subtilybiu, turiu omeny ar gali daryt pavedima sumos tos kurios pats pageidauji, ar paypalas tiesiog patampa kaip antroji tavo saskaita, kurioje disponuojami visi tavo pinigai esantys banko saskaitoj? Ir antras klausimas butu kiek plus minus truksta siuntimas prekes is ES saliu? Dekui uz atsakyma

  Sarune
  Parašytas 2011.11.15 (21:45)

  Labas, turiu pora klausimu.
  1. ką daryti, jei pervedu pinigus ir negaunu prekes? ar tie pinigai kuriuos pervedžiau yra užšaldomi, ir pardavėjas negali jų nusiimti kol aš nepatvirtinu jų?
  2. o jei priešinga situacija, tarkim prekę išsiunčiu, o pinigai kurie man turėjo būti yra užšaldyti, nes pirkėjas nepatvirtina, jog gavo prekę.

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2011.11.15 (22:40)

  @Zigalicious nereikia pinigų pervedinėti iš savo sąskaitos į PayPal. Mokėjimo metu PayPal pats nurašys pinigus nuo jūsų banko kortelės, kurią pririšote prie PayPal.

  Daug kas priklauso nuo paties pardavėjo. Būna pardavėjų, kurie tempia guma ir prekę išsiunčia tik po 2-3 dienų nuo apmokėjimo, tai tos prekės ir keliauja ilgiau. Aš pats prekes dažniausiai gaunu per 3-5 darbo dienas.

  @Sarune jeigu negaunate prekės, iš pradžių kreipkites į patį pardavėją ir ieškote sprendimo. Jeigu sprendimo nerandate, tuomet kreipkites į PayPal “Resolution Center” (ji rasite vos tik prisijungsite prie PayPal, viršutinėje meniu juostoje) ir praneškite PayPal’ui apie problemą užpildę tam tikrą formą. Įvertinkite kiek laiko praėjo nuo tos dienos, kai pirkote prekę. Jeigu praėjo daugiau kaip 45 dienos, tai į “Resolution Center” kreiptis jau nebebus galima.

  Pardavus ir gavus pinigus iš pardavėjo, tie pinigai nėra užšaldomi. Su jais iš karto galite daryti ką norite. Nėra tokio dalyko kaip patvirtinimo, kad pirkėjas gavo prekę. Patvirtinimu galima laikyti nebent atsiliepimą (feedback), tačiau ne visuomet pirkėjai palieka tuos atsiliepimus. Jeigu jis negautų prekės, iš pradžių jis kreiptusi į jus, klausdamas kur jo prekę, galiausiai prašydamas grąžinti jam pinigus. Jeigu negrąžinat, tuomet jis kreipiasi į PayPal “Resolution Center” ir paskundžia jus, tačiau jums nereikėtų nieko bijoti, nes jūs turite įrodymą, kad prekę tikrai išsiuntėte – registruoto siuntinio čekį.

  Jurate
  Parašytas 2011.11.22 (23:20)

  Sveiki, gal galetumete man padeti su PayPal.Niekaip nepavyksta surasti kur reikia pasididinti pinigu ištraukimo limita.Savo saskaitoje nerandu ” Lift limit” skyrelio.Busiu labai dekinga už atsakyma.

  Erika
  Parašytas 2011.12.07 (13:54)

  Sveiki, gal kas žinote kokius mokesčius reikia mokėti norint parduoti naujus daiktus per ebay.de. Domina ne aukcionas, bet tiesioginis pardavimas. Pavyzdžiui. Mūsų įmonė nori parduoti miegamojo lovas per ebay.de. Kaina nurodyta turėtu būti apie 600 Eurų. Kiek aš turėčiau sumokėti ebay.de ir ar kokie mokesčiai būtų Vokietijoje mokami?

  Arturas
  Parašytas 2011.12.24 (22:44)

  Sveiki.

  Pirkau preke. Pasibaigus pristatymo terminui jos as negavau. Parasiau pardavejui, jis mat issiunte pakartotinai. Kai preke gavau, jau buvo praejas tas 35d terminas, kai gelejau palikti jam Feedbeck’a, bet dabar ale tai kaip suprantu jau pervelu ir nebeduoda parasyti atsiliepimo apie ji. Ar dar yra kokia galimybe palikti atsiliepima?

  Dekoju.

  Tadas
  Parašytas 2012.01.02 (12:18)

  Su Naujaisiais metais ir naujais klausymais! :) Nors klausymas tai senas, bet niekur nerandu konkretaus atsakymo, tai gal Tu pagelbesi: norint patvirtinti paypal’e kreditine raso, kad bankas ja uzblokaves, nors su banku viskas gerai. Kortele Swedbanko Mastercard. Kaip patartum elgtis? Eit i kita banka ar kazka dar galima padaryt?

  Arturas
  Parašytas 2012.01.03 (16:55)

  Atostogauja… :DDD

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2012.01.03 (18:22)

  @Jurate atsakymas į jūsų užduotą klausimą – http://tinyurl.com/7q2mybj

  @Arturas tai kad terminas, per kurį galite palikti “feedback” yra 60 dienų, o jeigu tas terminas jau praėjo – atsiliepimo palikti nebeišeis.

  @Tadas dėkui, jus taip pat! :) Jau buvau kažkada atsakęs į šį klausimą, bet pasikartosiu – PayPal’as užblokavo jūsų kortelę ir jos aktyvuoti jums nebeišeis. Eikite į banką ir prašykite naujos kortelės.

  Robertas
  Parašytas 2012.01.04 (14:45)

  Visiems sveiki!

  mano bankas nezino kame problema, gal kas susidūrė:

  pasitvirtinus visa kortelę, gruodžio 27d., rezervacija iki šiol neatšaukta 1,5 eu sumai, be to perkant prekes kažkodėl nerezervuojamas apmokėjimas už prekes, nors kiekvieną kartą padėkojama už pirkinį, jau bandžiau gal 7 kartus pirkti, vis tas pats, pranešimas ebay toks pats: jūs turite neapmokėtą prekę, nors be padėkos dar parašoma:

  We are processing your payment of US $17.80 through PayPal. You will receive an email receipt shortly. For more information about your purchase, visit My eBay.

  šiandien vėl bandžiau, ištryniau iš paypal kortele, vėl priregistravau, tas pats rezultatas, dėkoja uz pirkinį, bet nerezervuoja.

  Mindaugas
  Parašytas 2012.01.08 (00:28)

  Sveikas Lukai, klausyk aš neturiu kortelės kuria galėčiau pririšti prie paypal ir man iš ebay tereikia vienkartinių smulkmenų už porą šimtų litų, todėl tos kortelės nelabai ir noriu įsigyti. Bet esu girdėjęs, kad galima kažkaip tiesiogiai įsimesti pinigų į paypal saskaitą ir iš jos atsiskaityti už perkamas iš ebay prekes? ar galėtum ką smulkiau papasakot ir patart? Dėkuj už pagalbą:)

  tomas
  Parašytas 2012.01.11 (19:21)

  o kiek laiko ideda preke?

  Alvija
  Parašytas 2012.01.15 (23:32)

  Labas. Iskilo problema registruojantis Paypal’e. Paspaudus ,,get verified” visus duomenis surasius, man raso “This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer’s customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.” O prideti bandziau Visa Web kortele. Tai kur cia beda?

  Mindaugas
  Parašytas 2012.01.22 (18:28)

  Labas, Lukai,

  matau, kad jau ne pirmas klausiu, bet būtų labai įdomu sužinoti, kokius mokesčius reikia mokėti įmonei pardavinėjant savo prekes per ebay ir kaip vyksta visas procesas, nuo ko skaičiuojami mokesčiai ir t.t. Jei galėtum pagelbėti šituo klausimu, būčiau be galo dėkingas. :)

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2012.01.22 (19:14)

  @Mindaugas dėja turiu jus nuvilti, nes PayPal tokios paslaugos šiuo metu nesiūlo.

  @Alvija jau buvau kažkada atsakęs į šį klausimą, bet pasikartosiu – PayPal’as užblokavo jūsų kortelę ir jos aktyvuoti jums nebeišeis. Eikite į banką ir prašykite naujos kortelės.

  @Mindaugas atsiprašau, bet tokiais klausimais aš negaliu jūsų pakonsultuoti, nes pats neesu su tuo susiduręs.

  Sandrute
  Parašytas 2012.01.22 (22:21)

  Sveikas, turiu kelis klausimus.
  1. jei prie aukciono yra buy it now, tai galiu laisvai nusipirkti? :)
  2. ar is kinijos saugus siuntimas? nes dauguma siuncia neregistruotu siuntimu.
  3. ar pardavejas privalo man palikti atsiliepima? ir pvz paliko atsiliepima, tai reiskia kad gausiu preke, ar tai nieko nereiskia?
  klausimai gal ir keisti, siaip esu naujoke, tai viskas domina, aciu. :)

  Vilma
  Parašytas 2012.01.27 (00:29)

  Iš manes niekas neperka,nes naujoke,jokiu atsiliepimu :( Ir nesuprantu kuri siuntimo varianta pasirinkti?

  romka234
  Parašytas 2012.01.30 (16:42)

  negaliu ideti prekiu raso kad as suspenduotas ka daryti angliskai nekalbu kaip man tai istaisyti. anksciau problemu nebuvo

  Gediminas
  Parašytas 2012.01.30 (23:23)

  Sveiki Lukai,

  Cituoju Jusu zodzius. ”iš pirmo karto patvirtinti Visa Virtuon (tą kartą man ją net užblokavo, nes ją ištryniau iš PayPal sąskaitos ir bandžiau pridėti dar kartą). Antras kartas buvo sėkmingas su naujai pagaminta Visa Virtuon, tą kartą nesusidūriau su jokiomis problemomis.”

  Susiduriau su ta pacia problema uzblokavo mano kortele, kadangi istryniau ir bandziau dar karta prideti, taigi jokiu iseiciu nera tik pasidaryti nauja Visa Virtuon (ar kita) kortele?

  Aciu. :)

  aista
  Parašytas 2012.02.05 (01:03)

  as norejaupaklaust kaip ten su tais apmokejimais. yra taip, jau antri metai naudojuos ebay- perku prekes. viskas ok. bet dabar sugalvojau ir pradet pardavinet. vadinas taip-problema tokia. prekea patalpinau ir sekmingai pardaviau. man parodo kad pirkejas sumokejo. ta suma atsirado paypal saskaitoje. taciau jos vis dar nera banko sskaitoje. tai kaip cia yra? ar reikia dar ilgiau palaukt ar reikia kokia tai pervedimo operacija dar padaryt. padekit issivaduot

  Rycka32
  Parašytas 2012.02.23 (14:38)

  Sveiki, didelis ACIU uz sita straipsni ir diskusija.

  Noriu paklausti :

  1)Kaip geriau registruotis E-Bay su tiklsu pardavineti : kaip privaciam ar kaip verslo vartotojui. Nes girdejau kad nuo skiriasi komisnis mokestis Ebayui.

  2)Del disponavimo pinigais pardavus prake : ar pardavus preke gauta suma buna uzsaldyta paypale kol pirkejas gauna produkta. Ar ja galiu naudotis greiciau?

  3)Del prekiu pristatymo : kas prenesa Paypalui ar Ebay, kad vartotojas gavo preke ir ja yra patenkintas? Pastas ?

  Is anksto dekoju.

  Andrius.
  Parašytas 2012.02.23 (15:13)

  Sveikas, matau cia tos siuntimo kainos fotkese gerokai pasenusios, nes kiek ziurejau post.lt tai ~60lt siuntimas 1-2kg daiktu, ka patartum? det didesne kaina ant daiktu ar kaip?

  Ir dar vienas dalykas, ar galima naudot tuos pinigus, kai kazkas perka preke? Ar tik tuomet, kai jie gauna ta preke ? Turiu omeny, kad jeigu as parduodu tarkim telefona, kazkas ji perka ir automatiskai man siuncia pinigus, juos gaves ar galiu iskart kazkur naudoti? tarkim issiimti i saskaita ir pns, ar reikia laukt kol jis gaus mano daikta ir tik tuomet? Aciu.

  ruslanas
  Parašytas 2012.03.06 (23:08)

  Sveikas, turiu klausima kokia galimybe pardavineti prekes ebay, kai prekes pirktum is Vokietijos ir jas noretum pristatyti pikejui is tos pacios Vokietijos ar kitu ES saliu neparsivezes i LT, o pasitelkes kurjeri, kur pardavus preke as uzsakau paslauga nuvezti ja is tasko A (t.y. pardavejo) i taska B (t.y. pirkejui). Na savotiksas drop shippingas :)
  ACIU

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2012.03.07 (01:10)

  @Sandrute 1. Taip, prekę galite laisvai nusipirkti nedalyvaujant aukcione už nustatyta pardavėjo kainą 2. Neretai pasitaiko, kai siuntiniai iš Kinijos kažkur pasimeta arba keliauja labai ilgai. Man kartą iš Kinijos siuntinys keliavo 2 mėn., todėl paprastai vengiu ką nors iš ten pirkti 3. Neprivalo ir tai tikrai nieko nereiškia.

  @Vilma galbūt jūsų parduodamos prekės nėra paklausios? Didesnio susidomėjimo sulauktumėte jeigu skelbtumėte varžytines, tačiau čia išlieka rizika prekę parduoti labai pigiai.

  @romka234 galbūt jums eBay apribojo teisę pardavinėti prekes už tam tikrus pažeidimus?

  @Gedimas kaip minėjau ankstesniuose komentaruose – nėra. Pats PayPal man yra sakęs, kad vienintelė išeitis – gamintis naują kortelę.

  @aista PayPal ir neturi jums pervesti pinigų į jūsų banko sąskaitą. Tai turite daryti pati prisijungus prie PayPal – My Account > Withdraw > Withdraw funds to your card. Bėja, ši paslauga mokama – 2 eurai. Vienu kartu su paprastu vartotoju negalite pervesti į savo banko sąskaitą daugiau nei ~500Lt (tiksliai neprisimenu).

  @Rycka32 priklausomai nuo to kaip jūs norite naudoti eBay – ar tai verslas ar tai tik naudojimas asmeniniams poreikiams. Gauta suma nebūna užšaldyta ir jais galima naudotis vos tik juos gavus. Niekas nepraneša, nebent pats vartotojas negavo prekės, nerado kompromiso su pardavėju ir pateikia pardavėjui pretenziją. Tuomet į sandorį įsikiša ir PayPal specialistai, kurie pagal gavėjo ir pardavėjo situacijos paaiškinimus sprendžia problemą.

  @Andrius. nepasenusios, nes tai ką rašo post.lt yra labai netikslu. Kaina dar priklauso ir nuo siuntinio įpakavimo išmatavimų ir ar bus siunčiama registruotu ar neregistruotu paštu. Pačiam teko siųsti prekes sveriančias ~1 – 1,5kg ir už siuntimą nesumokėjau daugiau nei 20-25 Lt. Tiesiog nueik į paštą ir paprašyk kad pasvertų tavo siuntinį ir įvertintų, kiek tau kainuos jo siuntimas.

  @ruslanas šiuo atveju nelabai ką galiu ir patarti, bet mano nuomone viskas turėtų vykti maždaug taip – susitari su žmogumi, iš kurio nori pirkti prekę ir siųsti į kitą šalį, ar galima su kurjeriu iš jo atsiimti prekę. Jei taip, tai sutariate dėl prekės paėmimo laiko ir tuomet kreipiates į vieną iš tos šalies kurjerių pvz. DHL, užpildote tam tikrą formą iš kur bus paimama prekė ir kada, ir kur ją reikės pristatyti. O jeigu tai norite daryti paštu, tai tiesiog pirkdamas prekę į gavėjo laukelį įveskite adresą to žmogaus, kuris turės gauti tą prekę.

  Povilas
  Parašytas 2012.03.08 (13:25)

  sveiki kazkada senai siunciausi is ebay ir viskas tavrkoje buvo cia koki 2-3 metai atgal . Prisijungiau dabar prie paypal ir balansa rodo 0. Statusas : Unverified kai bandau patvirtinti su ta pacia visa virtuon raso It’s easy to raise your PayPal account limits and get Verified – just link and confirm a debit or credit card. KA man daryti kad vel galima butu naudotis ?

  Povilas
  Parašytas 2012.03.16 (17:48)

  cia i komentarus karta i menesi atsako ? :D

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2012.03.16 (18:21)

  @Povilas patvirtinkite kortelę pagrindiniame puslapyje spausdami Get Verified ir suvesdami reikiamus duomenis. Jeigu viskas įvyko sklandžiai tuomet laukite, kol PayPal nuo jūsų banko sąskaitos nurašys keletą eurų. Kai pastebėsite, kad pinigus PayPal jau nurašė, atsiverskite seb.lt ir sąskaitos išraše ieškokite 4 simbolių PayPal kodo kurį jums reikės įvesti tame pačiame “Get Verified” PayPal puslapyje.

  Marius
  Parašytas 2012.03.17 (21:09)

  Padek, ieskau variklio ebay.co.uk ir kiap man susisiekt su pardaveju jei nero jokiu kontaktu, pvz:http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-Prelude-2-2-H22A-VTEC-Engine-/251017410831?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a71cdb90f

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2012.03.17 (21:52)

  @Marius puslapio apačioje yra nuoroda “Ask a question”. Spauskite ant šios nuorodos, tuomet Other ir Continue. Užpildote forma su jums rūpimais klausimais ir išsiunčiate.

  Marius
  Parašytas 2012.03.18 (15:33)

  As taip ir dariau, “Ask a question” > “Other” > Continue. Ir kaip suprantu ta zinute siunciama i pardavejo telefona. Man atejo atsakymas i el pasta, ir ten parasyta, kad galiu atsakyti tik viena akrta nemokamai. Ir kaip tai suprast? Kiap normaliai klausinet, bendraut su pardaveju, jei zinutes siunciamos jam i telefona? ir kodel kaikuire pardavejai taip daro… neideda el pasto ir pan…

  Aciu

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2012.03.18 (16:47)

  @Marius niekas jokių žinučių pardavėjui į telefoną nesiunčia. Pardavėjas apie naują žinutę būna informuojama el.paštu, o atrašo jis jums lygiai tokia pačia forma kaip ir jūs rašėte. Žinutė, kurią jūs gavote yra iš pardavėjo. Nežinau ką jis turėjo omenyje sakydamas tai, bet įprastai niekas už atsakymus į klausimus pinigų tikrai neima. Prašykite telefono numerio ar dar ko, bandykite susisiekti ir šnekėti. Nėra reikalo dėti el.pašto kai yra kontaktų forma per kurią pirkėjas gali susisiekti su pardavėju.

  Povilas
  Parašytas 2012.03.18 (22:27)

  tai va kad nepatvirtina o suvedus visus duomenis raso We’re sorry. That credit card is already linked to the maximum allowable number of PayPal accounts. Please link a different credit card

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2012.03.19 (07:22)

  @Povilas o prieš tai savo kortelės nebandėte pririšti prie kitų PayPal sąskaitų? Jei nebandėte ir po pirno karto gavote tokį pranešimą, tai paprasčiausias sprendimas būtų pasigaminti naują kortelę.

  Povilas
  Parašytas 2012.03.19 (12:51)

  Tai va kad buvo prirista prie tos pacios bet pries kokius 2-3 metus ir siunciausi o dbr vel raso get verified

  Rimas
  Parašytas 2012.03.21 (10:19)

  Labas,
  perkant iš ebay.de niekaip nenuskaito automatiškai pinigų iš VisaVirton.
  Jau savaitė laiko po pirkimo.
  Reikalauja nurodyti BIC ir IBAN kodus, nesuprantu kur.
  Bankas nurodo, kad turi užtekti BIC kodo CBVILT2X ir korteles Nr.
  pardavėjas nesiunčia prekės kol nemato pinigų sąskaitoje.
  Patarkite. Dėkui.

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2012.03.21 (10:49)

  @Rimas siūlau dar kartą atidžiai perskaityti visą įraša (ypač apie PayPal), nes kaip matau nesupratote kokiu būdu reikia atsiskaitinėti. Praktiškai niekas neatsiskaitinėja bankiniais pavedimais, nes tai brangu, nelabai saugu ir užtrunka labai ilgai. Kitą kartą susikurkite PayPal sąskaitą, pririškite savo kortelę prie PayPal ir atsiskaitymus atlikite PayPal būdu.

  Vitalis
  Parašytas 2012.03.21 (15:25)

  Labas kaip pardodi preke ka dariti laukelije
  Set a price and shipping details
  dekui

  Rimas
  Parašytas 2012.03.22 (20:48)

  Labas,ką patartumėte dėl sėkmingesnio sudalyvavimo aukcione perkant.
  Visi statymai prasideda likus 10s. Kokios čia naudojamos programos? Auction navigator, Sniper24.eu. Kas geriausiai veikia? Dėkoju. :-)

  Rycka32
  Parašytas 2012.03.26 (17:12)

  Gal galetumete palaciau aprasyti prekyba per Ebay. Anketos optimizavimo galimybes. Arba rekomenduoti kokios literaturos siomis temomis :) is anksto dekoju.

  Edvardas
  Parašytas 2012.04.01 (19:28)

  Labas Lukai , turiu problema ! :)
  Prekes pirkti galiu is ebay pinigus nuraso viskas kaip ir tavrkoij, bet kai bandau parduoti ir lieka tik vienas zingsnis :
  You’re almost done creating your listing. Click Continue below to complete your seller account setup (one-time only).
  ir praso patvirtinti tapatybe su kredito kortele, raso kad tokiu korteliu neaptarnauja (ukio banko MasterCard).
  Gelbek :) aciu

  Edvardas
  Parašytas 2012.04.01 (19:30)

  feedback neturiu nei vieno :)

  Irma
  Parašytas 2012.04.11 (17:44)

  Labas vakaras.Turiu problema,uzsiregistravusi paypale nesuvedziau 4skaitmenu kodo,kuri kaip prase suvesti per 30dienu.Pirkau prekes,viskas lyg ir gerai,dabar prejo 2men. ir nebeleidzia man prekintis.Ka daryti tokiu atveju?aciu

  Marius
  Parašytas 2012.04.22 (16:41)

  Zmonės jus daugiau patirties turit, gal padėsit. Pirmą kart bandau pirkti ebay. Laimejau aukcijoną, prekės kaina 250svarų, kada bandau atlikti mokįėjimą man parašo, kad bus nuskaičiuota 1098LT… tai reiškia, kad 1svaras kainuoja net 4.4lt, kai realus savaro kursas yra apie ~4,20

  mykolas
  Parašytas 2012.04.23 (22:28)

  o kiek procentu mokesciu reikia sumoketi jai preke kainuoje apie 2700eur?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2012.04.26 (11:15)

  @Marius 250 – tai prekės kaina kartu su siuntimo išlaidomis ar ne? Jei ne, tai viskas kas virš 250 veikiausiai bus siuntimo išlaidos.

  mykolas
  Parašytas 2012.04.26 (15:41)

  ?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2012.04.26 (16:03)

  @mykolas jeigu šnekate apie PVM ir muitus tai – http://www.sidlauskas.lt/kaip-pirkti-internetu/ kaip kas ir kiek tiksliai atsakyti negaliu, nes pačiam nėra tekę pirkti ką nors vertingo ne iš Europos Sąjungos šalių.

  mykolas
  Parašytas 2012.04.26 (17:20)

  as turiu omenyje parduodant ebay kiek nuskaiciuoje nuo tokios sumos 2700eur?

  Saulius
  Parašytas 2012.05.03 (23:40)

  Ačiū Lukai,
  esi šaunuolis, kad tiek įsigilinęs.

  Dėl pardavimų:
  - pardavus prekę PayPal nusiskaito komisinius,
  - pervedant į savo kortelę reikia mokėti 2 eurus, be to nepalankiu kursu keičiama valiuta,
  - mėnesio gale eBay reikia mokėti mokesčius (kur apie tai pasiskaityt?)

  Klausimas – ar dar kur prarandami gauti pinigai už parduotą prekę?

  Ačiū

  Robertas
  Parašytas 2012.05.13 (18:23)

  Sveikas, Lukai. Turiu problema – esu naujas eBay vartotojas ir pardaviau preke uz daugiau nei 1000lt, pinigus pirkejas pervede man i PayPal saskaita, norejau pervesti pinigus i banko saskaita, spaudziau “Withdraw” ir “Withdraw funds to your card 1-2 Business Days €2.00 EUR”, taciau praejo jau 8 dienos, bet pinigu banko saskaitoje kaip nera, taip nera. Ka daryti?

  Eimantas
  Parašytas 2012.05.30 (06:51)

  Labas Lukai,
  pirmą kartą užsiregistravau ebay kaip pardavėjas ir bandant parduoti man rašo: You’ve exceeded the number of items and dollar amount you can list. You can list up to 0 items or up to $0.00 this month, whichever comes first. Learn about selling allowances or request higher selling allowances. Kai spaudžiu ant request higher selling allowance, manes prašo įvesti username tel nr ir pašto kodą, juos suvedus ir paspaudus continue, rodo, kad visiškai visi laukai įvesti neteisingai (The information you entered does not match our records. If you moved or changed your phone number recently, try using the phone number or ZIP code on file with us at eBay.) Ką blogai darau? :(

  Inga
  Parašytas 2012.06.10 (15:25)

  Sveiki,
  Gal kvailai skamba, bet turiu va tokia beda:
  Noriu nusipirkti si ta is ebay. turiu kortele Swedbank “jaunimo Visa Flag Web”. Susitvarkiau el bankininkysteje kad galeciau ja naudoti pirkimams internete. Bet visiskai neturiu supratimo kaip saugei pirkti ebay. Skaiciau kaip registruotis staripsny, tai viskas aisku. Bet kaip ten su tais pinigais, nesupratau is kokios saskaitos gali dingti pinigai, kur ju laikyti negalima. Ar toje korteleje “jaunimo Visa Flag Web” saskaitoje tik ideti kiek reikia pirkiniui ar kaip?
  aciu uz pagalba

  Inga
  Parašytas 2012.06.10 (16:35)

  Jusu paiskinimai super :) katik visur prisiregistravau. Labai aciu!!!! tik va lauksiu atsakimo apie tas saskaitas.

  kestas
  Parašytas 2012.06.12 (18:43)

  Sveiki.
  Kaip nuimti limitus parduodant per auciona? ir aplamai parduodant?
  Pardaviau telefona aukciono budu.Ir daugiau aukcione pardavineti neleidzia.Kazka raso apie limitus.Gal galit konkreciai pasakyti ka daryti kad tuos limitus pasalinti ir kad galeciau laisvai pardavineti?
  Jai tai mokama paslauga tai ar verta man moketi jai as parduosiu kelis neitin vertingus daiktus?
  Aciu

  Justinas
  Parašytas 2012.06.13 (17:41)

  Sveiki. zadu ebay parduoti preke (10vnt). norejau suzinoti kokie bus mokesciai man taikomi? prekes kaina 150svaru plius 50 svaru siuntimas.

  Marius
  Parašytas 2012.08.16 (00:26)

  Sveiki, kažkur buvau užmatęs kažkada bet niekur nerandu tos temos…

  Norėjau paklausti, jei tarkim į aukcioną įmetu prekę su pradine kaina 500$, be galimybes pirkti iškart.

  Jeigu ta suma viršija 500$ ir pakyla iki tarkim 550$, ir žmogus laimi aukcioną, man turėtų pervesti tuos pinigus, taip?

  Reikalas tas, kad limitas pas mane kol kas dar yra 10 item’ų arba 500$ per mėnesį. Ar persives man pinigai, jei jų bus daugiau kaip 500 po aukciono? Ačiū

  Sandra
  Parašytas 2012.08.27 (11:50)

  Laba diena, ar yra galimybe is PayPal saskaitos pervesti pinigus i kito zmogaus asmenine banko saskaita, pvz. Vokietijoje? Arba, kokie yra galimi kiti greiti variantai? Aciu

  VA
  Parašytas 2012.09.07 (10:58)

  sveiki uzsisakiau uz ebay bet nesu tikras ar gerai uzrasiau adresa.
  Kaip geriau rasyti? :
  Sitaip ?:
  Reikjaviko st.1-2
  Klaipeda Lithuania 94245
  Lithuania

  xxxxxxxxxxxxxxx

  ar sitaip?:
  Reikjaviko st. 1-2, 94245 Klaipėda
  Reikjaviko st. nr. 1, room nr . 2 ,94245 Klaipeda,
  Klaipeda Lithuania 94245

  Gražina
  Parašytas 2012.09.10 (15:08)

  Laba diena,kas grės,jei nesumokėsiu pinigų Ebay už prekę?

  Giedre
  Parašytas 2012.09.25 (01:13)

  Labas. Norejau paklausti kaip reikia ideti foto i aprasymo laukeli, eBay reikalauja Kai daiktas yra authentic, arba kaip pazymeti. Nes mano skelbima visiskai iseme is aukciono. Nes pvz kaip gucci.. Armani sios firms reikalauka. As naudojuosi eBay.Uk aciu

  nora
  Parašytas 2012.09.25 (13:47)

  Laba diena, noriu parduoti prekę, bet nesulaukiu skambučio su pin, man vis rašo “We have tried to call you a few too many times, so you’ll need to wait 24 hours before you try again.”
  Po dienos vėl pabandžiau, gal kas susidūrėte su šia problema?
  Ačiū iš anksto

  Mixas
  Parašytas 2012.10.11 (20:20)

  sveiki,
  turiu klausimėlį, ar teko kam pirkti pigias prekes per ebay iš kinijos, kur vertė iki 5$ su nemokamu siuntimu? ar gavote šias prekes? kokius mokesčius teko susimokėti? su kokiom problemomis teko susidurti? ir į ką labiausiai reiktų atkreipti dėmesį siunčiantis iš tokių šalių? ar užtenka aukšto pardavėjo įvertinimo, kad būtum garantuotas jog prekę gausi?
  dėkui už atsakymus :)

  Giedre
  Parašytas 2012.10.20 (19:38)

  Labas labai prasau mane padeti ”susidoroti” su sia problema. Man PayPal uzsalde saskaita, nes virsijau metines yplaukas. Ar man dabar reikia skambinti i EBay ar viskas savaime susitvarkys aciu

  Evaldas
  Parašytas 2012.10.24 (18:30)

  Sveiki, susiduriau su tokia problema. Bandau parduoti preke, bet kai visa skelbima ir info uzpildau, patikrinu nukeliauju i kita langa kuriame raso ir ismeta du pasirinkimus:
  There are two ways to request higher selling limits. Select one, then click Continue.

  (1)*Confirm that you already have an established seller account

  If you’ve been selling on eBay using another account, let us know and the higher monthly selling limits will then apply to both your accounts.

  (2)* Call us to discuss your selling goals

  Take some time to talk about increasing your selling limits.

  Pasirinkus pirmaji ir paspaudus continue ismeta langa kuriame reikia uzpildyti:
  The information must match what we have on file for your established seller account. Don’t have an established seller account? Try another way to request higher selling limits.

  User ID(Established seller account)
  _________________________________

  Phone
  ________________________________

  ZIP code
  _____________
  Kai uzpildau neveikia.. Koki man ten ID rasyt? Koki numeri? Nes numeris kuri vedu netinka.. Tikiuos labai painiai nepriveliau..

  Simas
  Parašytas 2012.11.05 (16:27)

  Sveiki, bandau parduoti pirmą prekę ebay.co.uk, patvirtinimui rašo, kad atsiųs PIN į telefoną sms arba paskambins automatas, visaip bandau įvesti savo numerį, bet negaunu sms tos su PIN. Ką patartumėte daryti?

  Rolanda
  Parašytas 2012.11.06 (19:21)

  Labas, iš kilo didlelė problema noriu nusipirkti prekę tačiau negaliu pardavejas negauna pinigų. Pardavėjas buvo nurodes kita mokėjimo būda, koki nelabai supratau, atsiunte savo banko koda ir kitus kodus, bet paprastai pavedima daryti labai brangu ir daug visokiu reikalavimu. Padariau pavedimą per paypal tiesiog įvedžiau el.paštą pardavėjo ir pinigai nusiskaičiavo nuo kortelės. Tačiau pardavėjas negauna tu pinigų. o Paypal raso kad toks el. paštas neregistruotas, tačiau pinigus nuskaite. ka dabar daryti?

  Edgaras
  Parašytas 2012.11.08 (17:35)

  Simai, ivedziau as ten numeri ir gavau ta PIN’a :)

  Viktorija
  Parašytas 2012.11.14 (16:27)

  Laba diena ,

  uzsiregistravau paypal, ar kazkaip reikia ten inesti pinigus i ta saskaita? bandau atsiskaityti ir nepavyksta gal del to?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2012.11.14 (16:47)

  @Viktorija nereikia. Pinigai nuo kortelės nurašomi atsiskaitymo metu, žinoma jeigu iš vis nors vieną kortelę esate pririšusi prie PayPal sąskaitos.

  Guoda
  Parašytas 2012.11.15 (18:04)

  Laba, prisiskaičiau čia visokių komentarų, o dabar klausiu…
  Pirmiausia kas tas free shipping? Yra sake, kad kai būna tas free shipping siunčia nemokamai, ar tai tiesa? Ar yra tas oro (iki 1kg. 14dol. prekė keliauja apie 1menesį) ir žemės paštas (iki 1kg. 7dol. prekė keliauja apie 3 mėnesius) siunčiantis iš ten? Pvz.: siunčiuosi suknelę oro paštu plius prie jos yra free shipping, kurios kaina 8dol. jos svoris 200g. ir taip gautus, kad už svorį prie suknelės kanos prisidėtų 2,8dol. siunčiant man į Lietuvą.
  Nežinau ar ką supratai. :D Rašau iš gyvenimiškos patirties kai siunčiausi per tarpininką man sakė rinktis iš free shipping, nes siuntimas bus nemokamas, paskui oro ar žemės paštą už kurį reikes mokėti.
  Tai idomu čia su tuo free shipping’u, ir žemes ir oro paštais. :)

  Giedrius
  Parašytas 2012.11.17 (18:30)

  sveikas, noreciau paklausti kaip suzinosiu kad mano preke kazkas nupirko? P.S pavojinga parduot jai nezinosiu kaip man jie pranes apie prekes pardavima ir kaip nezinosiu kam issiust ja. DEKUI!! :)

  Viktorija
  Parašytas 2012.11.18 (10:05)

  Gal patartumet kur rasti ta paypal koda?

  Lukas Šidlauskas
  Parašytas 2012.11.18 (14:59)

  @Viktorija prisijungus prie savo banko el.bankininkystės ir atsidarius sąskaitos išrašą ieškokite įrašo, kur PayPal’as jums nurašė 2 EUR. Prie įrašo paaiškinimo bus ir 4 simbolių kodas (turėtų būti įterptas tarp žvaigdžučių pvz.: *XXXX*). Na o jeigu PayPal’as jums nieko nenuskaičiavo, tai iš karto nepulkit į paniką, nes kartais tai užtrunka ilgiau negu parą.

  Viktorija
  Parašytas 2012.11.19 (01:05)

  Aciu labai! :)

  Žilvinas
  Parašytas 2012.11.22 (22:50)

  Sveiki,kodėl PayPalas nepriima Swedbank MasterCard Debit kortelės, kokia valiuta turi būti pinigai sąskaitoje perkant prekę ir registruojantis PayPale, kokia min. suma turi būti ant sąskaitos, kad būtų sėkminga registracija. Ačiu už atsakymą.

  Giedrius
  Parašytas 2012.11.29 (21:25)

  Labas isigijau visa virtuan kortele, ir tik dabar supratau (pamaciau lape kuri bankas dave) kad ji debetine, ar yra ir kreditine visa virtuan, ?nes kaip supratau su ja man neis prisiregistruoti paypal..

  Giedrius
  Parašytas 2012.11.29 (21:42)

  ir kaip ziurejau internete (banko tinklapyje) kreditines korteles visa virtuan kaip ir nera, ar aš kažką ne taip supratau…?

  Dovilė
  Parašytas 2012.12.01 (10:10)

  Parduodant yra kažkokie mokesčiai ebay?

  Klaudija
  Parašytas 2012.12.25 (18:33)

  Sveiki,pirkau keletą prekių,buvau labai patenkinta.Norėčiau pardavėjui padėkoti ,uždėti “feedback”,bet niekaip nesuprantu ,kaip tai padaryti?

  Greta
  Parašytas 2013.01.04 (10:59)

  Labas, esu nauja Ebay vartotoja. Pirkau instrumentus, siandiena juos gavau ir pakraupau, kai kurie suluze, bet veikiantys. Daiktai nebuvo tinkamai ipakuoti, matyt transportuojant jie dauzesi. Yra daug visokiu detaliu, o nera jokios instrukcijos kaip tas detales sudeti ir naudoti. Sumokejau 350lt. Puoliau skaityti vel to pardavejo puslapi ir radau mazomis raidelemis nuoroda, kurioje parasyta, kad preke gali buti netinkamai supakuota, brokuota, bet veikianti. Zinau, kad esu pati ziopla , kad neperskaiciau visko, bet man netinka tokia preke, ka daryti? Ar galiu grazinti ir atgauti pinigus, ar tai neatsilieps busimiems mano pirkimams? Labai aciu uz atsakyma.

  Lukas
  Parašytas 2013.01.04 (19:15)

  Sveiki as esu naujas ebay vartotojas ir noriu parduoti preke ir man kilo klausimas kaip nustatyti , kad pirkejas pats sumoketu uz siuntimo paslaugas? Nes nelabai suprantu.

  Audrius
  Parašytas 2013.01.06 (19:01)

  Klaudijai:
  jei registravaisi nesenai, tai pirmas 5 dienas feedbacko neleidžia daryti, reikia luktelt. Ir po 60 dienų nuo pirkimo irgi nebeleidžia.
  Reikia nueit į My ebay, ten susirasti account/Feedback ir t.t.
  Va plačiau:
  http://pages.ebay.co.uk/help/feedback/questions/leave.html

  Gretai:
  panašu, kad teks visgi nurašyti į “išmoktas pamokas”. Jeigu pardavėjas nėra nurodęs, kad tu gali ir kaip gali grąžinti, tai išsiuntusi jam prekes atgal, tiesiog nebeturėsi nei prekių, nei pinigų. Kai kurie leidžia prekes grąžinti, tačiau dažnai su tuo susiję daug papildomų sąlygų (pvz., turi prieš tai susisiekti, jis duos tau specialų siuntimo kodą, kad žinotų, jog tikrą tą prekę jam siunti ir tt).
  Gali mėginti jį nubausti palikdama blogą feedbacką, bet jis tau irgi “atsidėkos” tuo pačiu. Juo labiau, kad ne jis kaltas.
  Šiaip, aišku, aš tavo vietoje komentarą visgi parašyčiau, kad po to kiti pirkėjai ant to neužšoktų. O jeigu pas jį didelėmis raidėmis parašyta, kad prekė nauja ar pan., tada padaryčiau screenshotus, kur taip matosi, ir jau skųsčiausi paypalui, kad mane apgavo.

  aleksas
  Parašytas 2013.01.07 (09:48)

  dekui

  vaida
  Parašytas 2013.01.13 (16:21)

  labas, nelabai suprantu kaip priimti apmokejimus? nes mano saskaitoje pinigeliu nera bet ebay svetaineja prie parduotu prekiu matau smelio laikrodi, ir parduotuves vezimeli nesuprantu ka reiskia ir nezinau ka reikia daryti toliau, gal galite padeti? aciu

  Deimante
  Parašytas 2013.01.16 (21:04)

  As taip pat nesuprantu kaip reikia priimti apmokejimus, man raso payment is pending, bet jau n dienu taip ir niekaip nei as nei pirkejas nesuprantame kodel pinigai neikrenta? Labai lauksiu pagalbos is jusu

  Vaidas
  Parašytas 2013.01.19 (16:51)

  Sveikas.Lukas Šidlauskas.Gali gali padeti man parasyk i mano emailai vvvaidas155@gmail.com

  Justina
  Parašytas 2013.01.21 (12:26)

  Sakykite, prašau, o jeigu įdėsiu prekę pardavimui, ir parduosiu ją ne per Ebay, o kitu tarkim būdu, nes parduodu per kelias vietas, ar galėsiu tą prekę išimti iš pardavimo?

  Justina
  Parašytas 2013.01.21 (16:27)

  Bandziau ideti skelbima, pagal jusu instrukcija, kaip ir viskas aisku, bet ten prie siuntimo apmokejimo atsiranda papildomi laukai, ka ten rasyt neisivaizduoju… Kitaip skelbimo neleidzia issaugoti…
  (Kur varnele galima deti Free PirP, arba pasirinkti laukelyje irasyti suma. Bandau vis, kazkas negerai..)

  jOLITA
  Parašytas 2013.01.22 (09:33)

  sveiki, niekaip nesigauna patalpinti pirmos prekes i pardavima e-bejuje. Viska uzpildau, susiejau saskaita su paypal, o vistiek nelediza “list my item” davesti iki galo. meta tokia lentele su tokiu uzrasu. PADEKITE.

  You can not submit your listing due to the following problems

  Please read. Your response is required.

  As a precaution, we have limited the activity on your eBay account until we receive additional verification information from you. We sometimes need to do this to make sure that eBay remains a place where members can buy and sell with confidence.

  To have this restriction lifted, you need to become PayPal Verified* and then link your verified PayPal account to your eBay account. Once you’ve completed this process, you’ll be able to sell on any eBay site worldwide.

  If you’re already PayPal Verified, you just need to link your verified PayPal account to your eBay account. For instructions, please click the link below for the eBay site you’re registered on.

  Australia | Austria| Belgium| Belgium French| Canada| Canada French | France | Germany| Hong Kong| India | Ireland| Italy| Malaysia | Netherlands| New Zealand | Philippines| Poland| Singapore | Spain | Switzerland | Taiwan | United Kingdom| United States| Other

  *If you’re registered on Germany, Austria, or Switzerland, you can complete verification through PostIdent or ID Verify instead of PayPal. Please click the link for the site you registered on for instructions.

  Juste
  Parašytas 2013.01.30 (20:18)

  Labas, jei įvyko taip kad aš užsisakiau prekes ir nuo kreditinės man pinigus nuskaitė už tas prekes ,bet ebay rodo ,kad nieko nebuvo sakytasi

  ela
  Parašytas 2013.02.14 (11:52)

  prasau pasakykit kas ,kokios banko korteles tinka regitruojantis prie paypal?

  ernesta693
  Parašytas 2013.02.25 (17:34)

  užsiregistravau ebay, bet kai reikia patvirtint savo tel nr ir gaut koda, aš jo negaunu kai ivedu savo numeri, ką darytt?

  Petras
  Parašytas 2013.02.26 (16:17)

  Ačiū už išsamią info :)

  Jurate
  Parašytas 2013.02.27 (19:30)

  ar galiu e-bay sistemoje uzregistruoti savo adresa LT, o paypal- adresa Anglijoje kur butu siunciamos prekes?

  Virgis
  Parašytas 2013.02.28 (17:44)

  turiu klausimeli apie paypal.pardavinejau preke internte bet ne ebay. uzsienietis nori ja pirkti per paypal.is paypal atejo laiskas kad jis pervede pinigus i paypala ir kai as issiusiu preke ir atsiusiu kazkokius ten irodymus tada paypal man peves tuos pinigus. gal kas esat susidure su tuom, nesaugiai jauciuosi kai reikia siusti preke o pinigu niekas dar nepravede, ir kokia siunta geriau siusti ir kaip ten tame paypal tai iregistruoti???

  Plastikiniai langai
  Parašytas 2013.03.07 (17:39)

  Cia taip afrikieciai apgaudineja, ten laiskas ne is paypal; saskaita pirma pasitikrink.

  Le_Green
  Parašytas 2013.03.07 (18:21)

  Kazkaip ne vienam EBay saite neradau pasirinkimo, kad galeciau siusti tik i Europos Sajungos salis. Ebay.com isvis privalomai iraso JAV, Ebay.co.uk irgi tokio pasirinkimo nera. Gal galit palengvinti kas nors paieskas man .. ?

  Plastikiniai langai
  Parašytas 2013.03.07 (18:29)

  O tu kaip pirkejas klausi ar pardavejas?

  Le_Green
  Parašytas 2013.03.09 (18:17)

  Kaip pardavejas. Man reikia tik ES salims parduoti daikta..

  rolandas
  Parašytas 2013.03.12 (09:55)

  Sveiki. Sumokejau uz prekia kinijoj ir ebay puslapyja rodo pastovei smelio laikrodi kur atsiskaitinejau su pay pal. Pardavejas dingo rasiau jam email. Kaip pasielkti tokioj situacijoje. Aciu.

  Vaidas
  Parašytas 2013.03.24 (09:42)

  Domina tas pats klausimas, redaguoju:
  ”Dėl pardavimų:
  - pardavus prekę PayPal nusiskaito komisinius,
  - pervedant į savo kortelę reikia mokėti 2 eurus, be to nepalankiu kursu keičiama valiuta,
  - mėnesio gale eBay reikia mokėti mokesčius (kur apie tai pasiskaityt?)

  Klausimas – ar dar kur prarandami gauti pinigai už parduotą prekę?”

  Egis
  Parašytas 2013.04.01 (10:46)

  Del pirkimu,kai garantine preke issiunciama atgal i Kinija.Pakeistos nebeissiuncia,pardavejas(parduotu prekiu skaicius apie 50000vnt) issiregistruoja,nera nei prekes nei pinigu sumoketu uz ja.Klausimas kokiu emailu siusti ebay uzklausa nera….niekur,gal kas zino, kokiu adresu siusti ebay pretenzija.

  Mindaugas
  Parašytas 2013.04.04 (07:33)

  Sveiki, susiduriau su problema, pardaviau preke ebay.com tinklalapyje pirkejui is El Salvadoro. Gavau apmokejima issiunciau ir po 20 dienu gavau laiska kad negavo prekes ir iskart reikalauja grazint visus pinigus, nors tracking sistemoje rodo kad pirkejas gavo preke ir dar jo vardas pavarde nurodyti. Ar verta man bijot ko nors?

  Sn
  Parašytas 2013.04.09 (10:06)

  Labas, turiu problemą, negaliu ikelti skelbimu, paskutiniame zingsnyje, raso kad blogas post code nors jis geras, ir kartais praso ivesti county, nors mano registration adresas yra lithuania.

  Remigijus
  Parašytas 2013.04.17 (08:27)

  Laba…nezinau ar kas pades man bet turiu tokia problema, kaip suprantu paskaites internete ne as vienas.Taigi laimejau aukciona, pardavejas apmokejima priima taip: Payments:
  Cash on collection, Bank transfer
  As bandziau apmoket, kaip panasiai ir visada kas naudoja paypal sistema, sistema viska suzimejo, man beliko tik suspaust continue, confirm ir panasiai…lyg ir viskas gerai, gavau patvirtinimo laiska kad uz preke sumoketa, bet nera to melyno zenkliuko kad apmokejimas padarytas, pardavejas irgi pinigu nieko negavo…tad sistema man rodo-payment awaiting….gal zinote kur problema?gal reikia i mano paypal inest pinigu is saskaitos ir tada megint ta transfer money?…ar reikia prasyti pardavejo jo banko saskaitos duomenu ir pervedinet pinigus jam i saskaitaelektronine bankininkyste….neisivaizduoju, nes seip dar naujokas cia esu ebay.co.uk

  Greta
  Parašytas 2013.04.26 (12:58)

  Kaip uzsiregistruoti i PayPal?

  Greta
  Parašytas 2013.04.26 (13:01)

  Pries uzsiregistruojant i eBay praso ~eBay “naudotojų ID~ Kas tai yra?

  marta
  Parašytas 2013.05.02 (12:16)

  sveiki, as susikuriau paypal ir uzsiregistravau ebay, bet nezinau kaip man reikia kortele uzregistruoti ebay kad man nujimtu nuo korteles kelis pinigus? nes zinau kad jai pirksiu preke per paypala o jai jin nebus priregistruota ebay tai man uzblokuos paypala. kaip man priristi kortele ebay?

  Diana
  Parašytas 2013.05.03 (01:17)

  Sveiki! Gal galite man paaiskinti, ka reiskia Donation account? kai paspaudziu MY ACCOUNT ebay puslapyje, tai man raso Your eBay account is linked with your Paypal account, toliau ieinu i PERSONAL INFORMATION ten parasyta eBay Giving Works Donation Payment Method
  Please select a payment method for your eBay Giving Works donations. PayPal Account Not Specified Edit. Ar cia nieko nereikia keisti?

  pirkejas
  Parašytas 2013.05.06 (09:16)

  Sveiki. Gal kas zinot, kodel perkant ebay, uz kiekviena preke papildomai nuskaiciuoja is korteles po 1 USD ?

  Ebay – Materialistų rojus | INoktetas
  Parašytas 2013.05.09 (23:52)

  [...] Daugiau informacijos kaip pirkti rasite adresu: http://www.sidlauskas.lt/prekiu-pirkimas-ir-pardavimas-ebay-sistemoje-2/ [...]

  arunas
  Parašytas 2013.05.22 (19:39)

  sveiki pardavinejau ebay telefona, pardaviau uz 210£ o jie dabar man raso kad reikia sumoket “Total value fee” 20£ tai cia normalu jei as paprastas zmogelis? tai man visad reikes moket ta total value fee norint kazka parduot, ar galima jo kazkaip isvengt? Aciu uz atsakyma.

  jurga
  Parašytas 2013.06.01 (23:52)

  Sveiki,norejau paklausti kodel neleidzia patalpinti zymiu vardiniu daiktu, pora sykiu patalpinsu ir abu kartus iseme, daugiau nebeleidzia, raso kad bandyti pi menesio. Nors pati pirkau tuos daiktus is ebay, bet netiko.nesuprantu vieni gali patalpinti kiti ne.ebay naudojuosi jau kelis metus.

  neringa
  Parašytas 2013.06.03 (14:45)

  sakykite ka daryti.nupirko preke zmogus,pervede pinigus,bet parejo laiskas is paypal,kad bus pervesti tik po 21d,taciau jau daugiau kaip menuo,pinigu nera,o preke seniai issiusta.gal reikia kur ka nors patvirtinti ar ka?

  Aleksandr
  Parašytas 2013.06.22 (18:40)

  Sveiki gyvenant Anglijoje, kaip galima uzsiregistruoti EBAY ir kokius duomenis reikia?

  Marija
  Parašytas 2013.06.27 (06:52)

  Labas,vakar prisiregistravau ebay .:) idejau preke ir ja nupirko. Tik manau,kazkas gal nelabai gerai,nes raso,ant tos prekes payment total requested,issiverciau ka gi cia reiskia,tai pasirodo,jog praso bendro mokejimo(anglu nemoku,per sena as tam)..Galbut prikejas nusipirko,ta preke, o dabar jau apsigalvojo? o gal viskas cia gerai? Lauksiu atsakymo. aciu

  Lina
  Parašytas 2013.06.30 (08:40)

  Ar galima redaguoti jau ikelta skelbima i Eby.

  Gal ir kvailas kalusimas,bet pirma karta dejau i aukciona parduoti savo ranku darbo lele. Kai jau ikeliau,pastebejau padaryta klaida,kad siuntciu tik i UK Ar galiu kaip nors redaguoti,kad siunciu i visas salis.

  dalius
  Parašytas 2013.07.04 (19:45)

  turu beda..
  prisireginau korta wiskas buwo gerai bet is ebay uzsisakiau preke wiskas pavyko uzsisake nuskaicia ir isiunte bet kita diena man kortele paypal atmete nes pamirsau irasyt 4skaicius paypal koda galutiniam varijantui uzbaigt , bet db paypal praso mane kad uzreginciau kortele nes paypale nera jos uzregintos o kai noriu regint atmeta raso sita This credit card cannot be added to your PayPal account. Please try another card.
  kas galit patart ar galima ja da priregint kaip nors.. litu ira sask uztektinai
  korta yra swedubank mastercard debit

  agne
  Parašytas 2013.08.08 (16:55)

  sveiki… turiu bėda. Ebay užsiregistravau paypale taip pat. Bandau pirkt preke,viskas gerai bandau patvirtinti apmokėjimą kreditine kortele, o man rašo viršijamas jūsų dienos limitas, prašome bandyti kitą apmokėjimo būda. Ką tai turėtu reikšt? gal yra koks limitas paypale perkant?

  Jurate
  Parašytas 2013.08.20 (22:19)

  noriu parduoti preke,bet nesiseka,nes tipo valiuta neatinka ,uzsiregistravau ebay.com tai automatiskai $ buvo,o mano kortele lietuviska,kaip cia yra kaip man pasirinkti valiuta?

  Jolanta
  Parašytas 2013.08.28 (15:41)

  Susiduriau su tokia beda, jau pirkau prekiu , apmokejau ir viska gavau viskas ok, o dabar neduoda apmoket, kai ieinu i paypal raso : “You recently hit your PayPal sending limit and had your payment declined, but this is easy to fix”
  tai ka man dabar daryt?

  Mykolas
  Parašytas 2013.08.31 (23:10)

  Dalyvavau ebay.de aukcione perkant automobili. Mano siūlyta kaina buvo didžiausia ir taip išeina , kad aš laimėjau. Mano siūlyta kaina 3010eur, jei aš persigalvojau ir nenoriu jo pirkti, kokios pasekmės gali būti?

  Lukas
  Parašytas 2013.09.01 (00:03)

  @Mykolas bandyk tartis su pardavėju antraip jis tave įduos eBay kaip Non Paying Bidder, o tuomet tau gali būti apribota galimybė naudotis eBay visam gyvenimui.

  Paulius
  Parašytas 2013.09.02 (17:16)

  As noriu pirkti preke is ebay ir as turiu pinigu savo paypal saskaitoi ir neesu surises kortele su paypal ,bet kai noriu pirkt preke man meta , kad kortelės duomenis suvesčiau kaip man padaryt ,kad galėčiau apmokėt is paypal saskaitos ,o ne korteles

  rosvita
  Parašytas 2013.09.03 (13:43)

  labas.gyvenu anglijoje ir prekiauju ebay.bet vis raso kad menesio limita isnaudojau.kaip isspresti sita problema kad galima butu prekiaut be limito??aciu is anksto uz info

  Jonas
  Parašytas 2013.09.05 (20:29)

  pardaviau iphona (neveikiantį), maltos gyventojui, užteks burbulinio voko ir registruoto pašto (už 12 litų), pirmas pardavimas, tai toks ir keistas tas mano klausimas

  Laura
  Parašytas 2013.09.09 (20:36)

  Situacija: pirkėjas pirko mano prekę, bet nesumokėjo per 4 dienas, rašau jam žinutes, iškėliau bylą dėl nemokumo. Praėjo ir terminas, per kurį jis galėjo sumokėti, kol byla atidaryta. Klausimas: kaip perkelti prekę atgal į pardavimų listą, uždarius bylą? naudoju co.uk Ačiū

  renata
  Parašytas 2013.09.10 (13:55)

  Sveiki,labai labai reikia konsultacijos. Naujoke ebay. Uzsisakiau prekes,susimokejau,is prekeiviu gavau gerus viesus atsiliepimus. Dabar domina,kaip man suzinoti,kada bus ar buvo issiustos prekes. Ar pardavejai kazkaip papildomai informuoja? Please,kas nors gal zino,kas uzsakinejo. Aciu

  Mykolas
  Parašytas 2013.09.14 (18:24)

  Laba diena , perkant vokietijoje ar aš moku su PVM, Jei taip tai man PVM turėtu gražinti, kaip tai padaryti
  Su pagarba

  marta
  Parašytas 2013.09.26 (08:11)

  Sveiki, visada pirkdama prekes is ebay atsiskaitydavau paypal. Bet dabar kai noriu atsiskaityti uz preke per paypal man neleidzia. Visada kai jau turi ivykti apmokejimas parodo lentele kad yra trudziai ir meginti veliau. Bet kai noriu sumoketi veliau man ta pati parodo. Ka daryti kad galeciau sumoketi uz preke?

  Antanas
  Parašytas 2013.09.29 (13:13)

  sveiki,
  kodel as negaliu Add a bank account? banko kortele susieta su paypal apmoku per paypal kuris nuskaiciuoja pinigus is mano banko saskaitos. o kai as jau noriu kaza daryti sakikim is pay pal persivesti pinigus i savo banko saskiata tada jau man raudonai raso This bank account has already been added to PayPal but wasn’t successfully confirmed. Please contact Customer Service for help confirming your bank account. tai kame cia sakinis. gal cia reikia kazka su pay pal ”mokesciai” ar kokius kodus po to suvesti reikia as to neesu padares nes nesuprantu, bet maciau kad mano banko sakaitaioje pay pal nuskaiciavo mazytes sumas 1,68 ir 1,70.

  Andrius
  Parašytas 2013.09.30 (21:34)

  Error

  Shipping service – Please specify at least one domestic shipping service

  Uzsiregines ebay.com
  Paypalas patvirtintas, pirkes ne karta.
  dabar noriu parduoti, bet shipingas nepraeina. Neduoda rinktis – rodo tik US arba worldwide.
  Ka gali patarti?

  Westa
  Parašytas 2013.10.15 (19:21)

  Laba,

  Prasau pagalbos!!! Kodel niekaip negaliu pririst savo Visa Virtuon korteles? Man vis raso kad sita kortele netinkama,pasirinkite kita :/

  vitalijus
  Parašytas 2013.10.17 (12:25)

  Maladiec pacaniuks … aciu uz info … sekmes :)

  Arturas
  Parašytas 2013.10.23 (19:41)

  Sveiki, kaip grazinti preke, jei ji pasirodo kad man netinka.
  Prekes savininkas randasi JAV.

  Aciu.

  Tomas
  Parašytas 2013.10.25 (18:17)

  Sveikas kaip ideti preke ,kad rodytu juos visuose ebay puslapiuose ? ir girdejau ,kad ebay.com nuskaito 10% pardavimo sumos uz mokescius ar tai tiesa ?

  Robertas
  Parašytas 2013.10.29 (01:03)

  Sveikas Lukai, Noriu parduoti preke bet nezinau ka pasirinkti.
  Ka rinktis kur yra post to: european Union, o ten kur services, ka pasirinkti? :( bei kut domestic postages ten yra economic services be kt…

  JJ
  Parašytas 2013.10.31 (07:52)

  Labai geras puslapis, kuriame galite parsisiųsti visokiausių gadgetų iš Kinijos, rekomenduoju, mažos kainos ir nemokamas siuntimas į Lietuvą. http://www.tinydeal.com/i ndex.php?main_page=index& sk=13702047y8

  Saulius
  Parašytas 2013.11.11 (22:52)

  Sveiki,
  ar fizinis asmuo įregistravęs individualią veiklą – prekyba internetu- gali paypal.com atsidaryti sąskaitą ,,Business Account”, kaip fizinis asmuo?

  Neringa
  Parašytas 2013.11.12 (13:10)

  Laba diena.Norejau paklausti,kaip pinigus ideti i mastercard web debetine kortele,kiek zinau turi nuskaityt pinigus norint kortele suristi su paypal. Bandziau suristi bet neleido nes pinigu joje nera.

  Laura
  Parašytas 2013.11.14 (18:07)

  Laba diena. Kaip suprasti jei kai ivedu visus tinkamus duomenis noredama nusipirkti prekes ir stai ka man paraso: The bank that issued your card didn’t approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue. Bet kadangi tik siandien pasiimiau kortele mastercard ir inesiau i ja pinigu tai gal ji dar nesiaktyvavo?

  Deivis
  Parašytas 2013.11.26 (19:57)

  Sveiki, norejau pasiklausti kaip paskaiciuoti kiek kainuos daikto siuntimas (nes kaina priklauso nuo matmenu ir svorio) i Eu salis ir kaip visas kainas surasyti i ebay ? Ir kurioje vietoje irasyti tracking number kai pirkejui, kad matytu kaip jo siunta keliauja.

  andrius
  Parašytas 2013.12.04 (20:27)

  Nu gal as ir kvailas…. bet kur tas kodas 4 simboliu kury reik ivesti??? Aciu.

  Aiste
  Parašytas 2013.12.13 (19:33)

  O tarkim savo paypal eletroninio pasto adresa galima pardavejui duoti, kad jis man uz pasto paslaugas papildoma susimokejima atsiustu? ir aplamai ar galima dalinti savo paypal email adresa?

  Povilas
  Parašytas 2013.12.14 (00:50)

  Sveikas Lukai,

  norėtume parduoti prekių per ebay. Truksta ir ziniu ir patirties kaip tai padaryti. Norėtume tavo pagalbos, aišku už atitinkamą atlygį. Susisiekime.

  Vesta
  Parašytas 2014.01.06 (11:07)

  Sveiki, noriu konsultacijos apie grąžinimą per EBAY. Ką reikia padaryti? Aš parašiau pardavėjui, kad įdėjo ne tą spalvą ir ne tą dydį, jis parašė, kad aš jam išsiųsčiau, ir pakeis. Tai dabar klausimas: ar siunčiu jam paprastai, ar turiu aš ar jis kažką padaryti EBAY tinklapyje? Ačiū

  Deimantas
  Parašytas 2014.01.09 (21:57)

  Sveiks norėčiau pasitikslinti koks Ebay priklauso Lietuvai? Jeigu noriu pardavinėti prekes ar Ebay.uk.com ar ebay.com?

  Laurynas
  Parašytas 2014.01.24 (14:24)

  sveikas. Patiko man tavo straipsnis. Noreciau paklausti, ka reiskia “free shiping” ?

  pirkti ebay
  Parašytas 2014.02.09 (17:32)

  Labai daug atsakymų į įvairius klausimus aš radau el knygoje apie ebay, man kai pradedančiai tai tikras pradžiamokslis buvo, naudodamasi ta knyga nusipirkau pirmą prekę- nuostabią Guess rankinę r labai pigi ir originalas, myliu ebay- knyga čia – http://pirkebay.lt/

  edita
  Parašytas 2014.03.17 (15:34)

  sveiki,gal galite man kas nors paaiškinti,prieš savaitę pirkau iš ebay prekę,mokėjau per paypal,dabar gavau iš pardavėjo laišką,kad prekė buvo išsiusta ir jie ją gavo atgal,paaiškino,kad sugrieštinta muitinė,paklausė ar man grąžinti pinigus ar bandyti dar kartą siusti,parašiau jiems kad grąžintų pinigus,tai dabar klausimas,kadangi per paypal buvo mokėti pinigai kaip man juos grąžins,nes kiek žinau ten jokių kortelės duomenų nerodo,ar man jiems reikėjo savo sąskaitos numerį nusiusti,kaip vykta tas pinigų grąžinimas?

  Šarūnas
  Parašytas 2014.03.21 (21:22)

  Sveiki, noriu pradeti internetini versla per ebay, taciau dar niekuomet nesu pardaves ten jokios prekes tik pirkes. Gal galetumete man pagelbeti ir parasyti i el.pasta ir viska paaiskinti nes cia ta instrukcija yra senoka. O ir per paypal as viska nustatyk kaip kas nesugebu. Prasau parasykit man ir pagelbekit kam negaila siektiek laiko. dirgincius10@gmail.com

  D
  Parašytas 2014.04.01 (07:38)

  Sveiki turiu daug kompiuteriniu prekiu gal kas noretu uzsimti ju prekyba per EBAY. Del preocento susitarsim jei domian rasykit i pasta
  tomas1977kas@gmail.com prekes Vilniuja

  Arunas
  Parašytas 2014.04.09 (12:33)

  Labas, noriu paklausti, pirkau is ebay mokejau is savo visa korteles ir kodel pastoviai yra papildomai atskaitoma po 2,51 lt, bent jau korteles ataskaitoje rodo kad si suma rezervuota. Kas cia papildomas mokestis ar kaip. Ir taip yra uz kiekviena mokejima

  A.
  Parašytas 2014.04.14 (14:52)

  Laba diena,
  gal galite už tam tikrus procentus padėti parduoti prekę per ebay? Patiems niekaip nepavyksta įdėt prekę, prašo daug $-ių :)
  Parašykite.

  al
  Parašytas 2014.05.25 (18:14)

  laba diena,
  susiduriau su tokia problemyte, pirkau preke is uk aukcione. Pirmiausia neapsiziurejau kad reikia pasiimti paciai, galiausiai siap taip susiradau kurjeri, kuris pristate preke. Kai gavau ir pamaciau ka gavau apstulbau. is 59 vnt atejo 33. Pardavejas ispradziu aiskino kad kurjerio kalte, bet kurjerio svoris gramas i gramas 8,2 kg, o jei butu visa preke apie 15 kg. Na dabar jau pardavejas aiskina, kad atstociau as nuojo :(. Ka galit patarti, kaip elgtis. Pardavejo komentarai visi teigiami.

  Agne
  Parašytas 2014.06.02 (10:29)

  sveiki,
  ar galetumet kas padeti. noriu parduoti daikta per ebay, nelabai suprantu kuri man pazymeti prie postage servises, noriu siusti musu pastu registruota siunta. ir dar idejus preke, pasiziuriu kad raso jog siunciu tik i uk.. kaip pakeist kad i europa, nes pildant zymejau tik kur nenoriu siusti ir europe palikau nezymeti kad ten siusti noriu. ir isvis net raso kad i lietuva nesiunciu :D padekit please, arba kur apie tai paskaityt galeciau kad susigaudyciau, nes noriu ir daugiau daiktu ideti:) didelis aciu!!

  Benas
  Parašytas 2014.07.11 (09:07)

  Laba diena
  Norėjau paklausti kodėl man neina priregistruoti banko korteles eBay?,vis meta kad mano bankas neleidzia sudaryti šitos sutarties.

  Romas
  Parašytas 2014.08.12 (08:32)

  Sveiki,

  Nesuprantu kodėl Ebay nebeleidžia keisti shipping nustatymų parduodamoms prekėms. Ar teko kažkam susidurti su tuo? Norint pakeisti kažkurią siuntimo schemą rodomas pranešimas: “You can’t get started with business policies right now. We’d like to have you benefit from them right away, but we’re introducing them gradually so the transition goes smoothly for everyone. Check the My eBay selling section periodically to find out when it’s available to you.”

  Išbandžiau visokius nustatymus, bet nieko negaliu padaryti.

  Niekas
  Parašytas 2014.08.21 (16:29)

  Sveiki, sakykit, o draugo kortele galima atsiskaityti mano saskaitoje, kai mano kortele uzblokuota ir sako nurodykite kita kortele. Aciu.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti *

Paieška

Mane taip pat rasite